Zprávy

Po 4. kole DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje do čela JK Trans Varnsdorf

18.12.2017, 10:24 | vložil: Václav Valštýn

Sálovkáři Ústeckého kraje se rozloučili s kalendářním rokem 2017 čtvrtým kolem DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, které se odehrálo v neděli 17.12.2017 v Libouchci.
Po tomto turnaji se již pomalu krystalizují čtveřice mužstev, která budou hrát o titul nebo naopak o záchranu v soutěži.
Na „mistrovskou“ vlnu se vrátilo Autocentrum Jílové „A“, které ve třech utkáních posbíralo devět bodů a poskočilo ze šesté příčky na čtvrtou.
I JK Trans Varnsdorf získal ve čtvrtém kole devět bodů, jen k tomu potřeboval čtyři zápasy. A i když v současnosti se svým největším konkurentem ze Želenic prohrál, přesto má před ním na čele tříbodový náskok.
FC Veteráns Želenice po dvou vítězstvích zaváhaly s Vilémovem, ale bezpečně drží druhé místo.
Sokol Bělá ukázal, že nechce držet v ruce „Černého Petra“ a po zisku šesti bodů ze tří utkání se sedmému „Décéčku“ přiblížil na rozdíl jednoho bodu.
Bumiko Děčín vyhrálo ze tří zápasů jen jeden, nechalo si čelo tabulky utéct a naopak dovolilo Jílovským, aby se ne ně bodově dotáhlo.
I zbylé trio týmů vybojovalo tři body, ale ze čtyř utkání. Pro SC Stap Vilémov a Turbo Děčín „A“ to znamená, že se jim pomalu vzdaluje účast v bojích o titul, jelikož obě mužstva ztrácejí na čtvrtého již pět bodů. DeCe Computers Děčín díky výhře nad Vilémovem stále drží sedmou pozici.
Mužem kola byl zvolen Radek Rangl z Autocentra Jílové „A“ a střelcem kola se stal za 6 vstřelených branek Michal Culek ze Sokola Bělá.
Následující kolo se odehraje první sobotu v novém roce, tj. v sobotu 6.1.2018 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník