Zprávy

Po 4. kole 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín je tabulka beze změny

9.12.2017, 16:50 | vložil: Václav Valštýn

Čtvrté kolo 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín odehráli sálovkáři v sobotu 9.12.2017 v libouchecké sportovní hale. Tento turnaj pořadím nezamíchal, všechna mužstva si udržela své pozice, jen Autocentrum Jílové „B“ na první pozici svým nejbližším pronásledovatelům odskočilo již na rozdíl osmi bodů. Rezerva Jílového si ve třech utkáních vybojovala šest bodů za dvě vítězství a jednu porážku.
Se stejnou bilancí jako Jílovští odjížděly z libouchecké haly další dva týmy. Za událost kola lze označit výhru Hezounů Děčín „A“ nad „Lesníky“ ze Šluknova. Hezouni k tomu ještě získali další výhru nad Žlebas a právě tomuto soupeři jsou vzdáleni o sedm bodů. I FC Slovanka Korado SW Děčín získala šest bodů, díky nímž se reálně dostala do bojů o stupně vítězů.
Týmy ze Šluknovského výběžku získaly čtyři body za výhru, prohru a vzájemnou remízu. SLŠ a SOŠS Šluknov i Benteler Rumburk si tak nechaly utéct vedoucí Jílové a naopak přiblížit Slovanku na čtvrtém místě na rozdíl dvou resp. jednoho bodu.
Z krize se nemůže vyhrabat Las Žlebas Děčín. Opět nebodoval a se třemi body se krčí na dně ligové tabulky.
Mužem 4. kola byl zvolen František Holubek z Benteleru Rumburk a střelcem tohoto kola se stal Lubomír Michalec z Autocentra Jílové „B“ za šest vstřelených branek.
Následující kolo se odehraje v sobotu 13.1.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník