Zprávy

Veteráni mají za sebou již 4. kolo RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje

3.12.2017, 20:01 | vložil: Václav Valštýn

První adventní neděli 3.12.2017 se naposledy v tomto kalendářním roce sešli veteránští sálovkáři, aby v libouchecké sportovní hale odehráli 4. kolo RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje.
Nejlepší formu předvedla mužstva okupující stupně vítězů. Týmy JK Trans Varnsdorf i SK Jílové odehrály shodně tři zápasy, v nichž nedaly svým soupeřům šanci a o prvním místě mezi těmito mužstvy rozhoduje lepší skóre „Jékáček“, které si mimo jiné vylepšily rekordní výhrou 13:2 nad Dumbem. Bronz má prozatím ve svém držení Sokol Bělá, který byl v Libouchci taktéž stoprocentní, jen měl na programu dvě utkání. Na vedoucí duo ztrácí tři body, ale má odehráno o jeden zápas méně.
Dalším družstvům, která si zahrála na libouchecké palubovce jen dvakrát, se dařilo střídavě, tedy jednou zvítězila a jednou prohrála, což stačilo k udržení svých pozic. Eurosport Teplice je čtvrtý, SK RAFani Děčín je na příčce osmé. I Tenis Proboštov jednou zvítězil, ale potřeboval k tomu zápasy tři. Stále však živí naději na účast v bojích o veteránský titul.
Posledními bodujícími v tomto turnaji jsou Nota Děčín a SK Dumbo Děčín, kteří berou bod za vzájemnou remízu. Právě tento bodík pomohl Notě udržet pátou pozici, zaručující účast v „top five“, před dotírajícím Tenisem. Dumbo stále čeká na vítězství ve veteránské soutěži a je i po tomto kole na samém dně tabulky.
Čtvrtý turnaj se hrubě nevyvedl hráčům Old Stars Ludvíkovice, kteří ve třech odehraných mačích nebodovali a jsou sedmí.
Mužem kola byl zvolen Andreas Mrijaj z JK Trans Varnsdorf a jeho týmový kolega Jaroslav Beránek se stal za šest vstřelených branek nejlepším střelcem turnaje.
Další kolo se odehraje 20.1.2018 v 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník