Zprávy

Varnsdorfští byli stoprocentní a dotáhli se na čelo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje

2.12.2017, 23:05 | vložil: Václav Valštýn

Velmi zajímavou sálovku s překvapivými výsledky viděli ti, kdož zavítali v sobotu 2.12.2017 do varnsdorfské sportovní haly, kde se odehrálo 3. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje. Opět žádný z týmů neodjížděl z Varnsdorfu s prázdnou a stoprocentní byl jen JK Trans Varnsdorf, který dokonale využil domácího prostředí, ve třech utkáních získal devět bodů a dotáhl se tak na průběžného lídra extraligy FC Veteráns Želenice. „Jékáčka“ však mají ještě jeden zápas k dobru.
Druhým týmem, jenž v tomto kole neprohrál, je Turbo Děčín „A“. Stejně jako Varnsdorfští měli i Turbáci na programu tři mače, ze kterých vybojovali sedm bodů a začínají promlouvat do bojů o finálovou čtyřku.
I Bumiko Děčín získalo sedm bodů, akorát ze čtyř zápasů a pohodlně si drží bronzovou příčku, když má na své pronásledovatele pětibodový náskok a stejně velkou má i ztrátu na vedoucí duo.
FC Veteráns Želenice své dvě první utkání s Jílovým a Bumikem vyhrálo a zdálo se, že se bude neochvějně vyhřívat na vedoucí pozici, ale dvě následující a nečekané porážky s „Décéčkem“ a Turbem situaci v tabulce velmi dramatizují.
SC Stap Vilémov posbíral na varnsdorfské palubovce čtyři body ze tří zápasů, které mu stačily k udržení čtvrté pozice.
„Kdeže loňské sněhy jsou“ si nejspíš říká obhájce titulu Autocentrum Jílové „A“. Tři body ze čtyř utkání neznamená nic jiného než propad na šesté místo.
Stejnou porci bodů jako Jílovští ukořistili i borci DeCe Computers Děčín, kteří k tomu ovšem potřebovali o zápas měně. A jejich výhra nad Veterány se dá označit za událost kola.
Sokol Bělá navázal na předešlý turnaj, kde získal jeden bod. A to samé se Sokolům povedlo i ve třetím kole a extraligový peloton se jim začíná pomalinku vzdalovat.
Mužem kola byl zvolen Tomáš Hadar z SC Stap Vilémov a nejlepším střelcem se stal Jakub Šimek z DeCe Computers Děčín za sedm přesných zásahů.
Čtvrté kolo se odehraje v NEDĚLI 17.12.2018 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník