Zprávy

Hezouni Děčín poprvé bodovali!!!

26.11.2017, 08:02 | vložil: Václav Valštýn

Třetí pokračování sálovkářského seriálu jménem 1. Autocentrum Jílové liga proběhlo v sobotu 25.11.2017 ve sportovní hale ve Varnsdorfu. Událostí tohoto kola je zisk prvních bodů Hezounů Děčín „A“, kteří si nejprve vyšlápli na Slovanku Děčín a poté obrali o dva body i Jílovské, když s nimi remizovali. Čtyři body Hezounům stačily, aby v tabulce přeskočili Las Žlebas, jež v tomto turnaji nebodovali.
Nejlépe se dařilo hráčům Autocentra Jílové „B“. Ti vedle již zmíněné remízy s Hezouny dvakrát zvítězili a upevnili si tak vedoucí pozici.
I Benteler Rumburk dvě utkání vyhrál, nestačil pouze na rezervu Jílového, a ze třetího místa se tlačí již na to druhé, na nějž mu schází pouhý bod.
Hned trio mužstev ve třech zápasech získalo čtyři body. Vedle již několikrát zmiňovaných Hezounů, to byli hráči SLŠ a SOŠS Šluknov, jimž tato porce bodů stačila k udržení druhé příčky, a sálovkáři FC Slovanka Korado SW Děčín, kteří rovněž udrželi svou pozici těsně pod stupni vítězů.
Jediným nebodujícím mužstvem třetího kola byl, jak bylo avizováno, Las Žlebas Děčín, což znamenalo jediné – pád na dno ligové tabulky.
Mužem kola byl zvolen Michal Huček z Autocentra Jílové „B“ a střelcem tohoto turnaje se stal Rudolf Jakubec z FC Slovanka Korado SW Děčín za tři přesné zásahy.
Čtvrté kolo 1. Autocentrum Jílové ligy se odehraje v sobotu 9.12.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník