Zprávy

RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje se po 3. kole velmi vyrovnala

18.11.2017, 18:44 | vložil: Václav Valštýn

Třetí kolo RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje, které se odehrálo v sobotu 18.11.2017 v Libouchci, přineslo velmi zajímavé výsledky. Tabulku moc nezměnilo, tedy mimo druhého a pátého místa, kde si vyměnil pozice Sokol Bělá s Notou Děčín, ale velice jí vyrovnalo, vždyť mezi prvním a sedmým týmem je jen šestibodový rozdíl a o pořadí na stupních vítězů rozhoduje skóre.
Sokolu Bělá se povedl útok na „bednu“, když ve třech utkáních posbíral devět bodů a jako jediný naplno bodoval.
Svůj dosavadní bodový účet v tomto turnaji zdvojnásobil Eurosport Teplice, jež získal v Libouchci sedm bodů za dvě výhry a remízu.
Třetím týmem, který ve třetím kole neprohrál, je Old Stars Ludvíkovice. Ty měly na programu dvě utkání a vybojovaly v nich čtyři body. I JK Trans Varnsdorf získal čtyři body, jen k tomu potřeboval o jeden zápas více.
Hned trojice mužstev si odvezla z libouchecké palubovky tři body. Zvláště u SK Jílové se čekal větší bodový zisk, ale díky tomuto zaváhání obhájce titulu je soutěž vyrovnaná a její druhá polovina bude ještě velmi zajímavá. Tenis Proboštov si udržel svou pozici a SK RAFani Děčín díky výhře nad Dumbem tomuto svému soupeři bodově odskočil.
Posledním týmem, jež v tomto kole bodoval, je Nota Děčín i když si jistě představovala větší bodový zisk. Jeden bodík nestačil k udržení stříbrné příčky, ale k propadu na páté místo.
Již druhý turnaj za sebou nebodovalo SK Dumbo Děčín a stále čeká na svou první výhru ve veteránské soutěži.
Mužem kola byl zvolen Tomáš Gurský z SK RAFani Děčín a nejlepším střelcem se stal Zdeněk Erneker z SK Jílové, který vstřelil šest branek.
Čtvrté kolo se odehraje v NEDĚLI 3.12.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník