Zprávy

Slavnostní zasedání vedoucích mužstev

6.4.2017, 13:29 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Ve středu 29.3.2017 hostil Kulturní dům „Střelnice“ v Děčíně slavnostní zasedání vedoucích mužstev Ústeckého štábu sálové kopané spojené s vyhlášením výsledků právě skončené 42. sezóny sálové kopané v Ústeckém kraji.
V první části předseda Ústeckého štábu sálové kopané pan Jiří Jedlička zhodnotil sezónu 2016/17, která až na diskvalifikaci týmu FC Louka Košťany ČOS z DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje z důvodu neúčasti v šesti utkáních této soutěže, proběhla bez větších problémů. Dále pak poděkoval mužstvům Autocentrum Jílové, SK Jílové a Sokol Bělá za vzornou reprezentaci našeho regionu v Národním finále poháru České federace sálového fotbalu a na Mistrovství republiky veteránů v kategorii 40+. Pan Jiří Jedlička rovněž přednesl zprávu o hospodaření Ústeckého štábu sálové kopané v právě ukončeném ročníku.
Druhá část zasedání byla věnována slavnostnímu vyhlášení výsledků jednotlivých soutěží pořádaných Ústeckým štábem sálového fotbalu. Nejlepším rozhodčím sezóny byl vedoucími družstev zvolen Jaroslav Oborník.
V DeCe Computers Extralize Ústeckého kraje byl zvolen nejlepším hráčem Radek Rangl z Autocentra Jílové „A“, nejlepším brankářem jeho týmový kolega Zdeněk Pekař a nejlepším střelcem se stal Radek Vichterey z SC Stap Vilémov. Do All Stars týmu DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje byli vybráni tito hráči: Martin Langer, Tomáš Jägr (oba JK Trans Varnsdorf „A“), Radek Rangl (Autocentrum Jílové „A“), Radek Vichterey (SC Stap Vilémov) a Petr Havlíček (Sokol Bělá). Cenu Fair play získalo Transco Bohemia Děčín.
Celkové pořadí DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje: 1. Autocentrum Jílové „A“, 2. JK Trans Varnsdorf „A“, 3. FC Veteráns Želenice, 4. Bumiko Děčín, 5. Sokol Bělá, 6. SC Stap Vilémov, 7. DeCe Computers Děčín, 8. Transco Bohemia Děčín, 9. Turbo Děčín „A“.
V 1. Autocentrum Jílové lize okresu Děčín byl zvolen nejlepším hráčem Michal Huček z Autocentra Jílové „B“, nejlepším brankářem Martin Schejbal z Benteleru Rumburk a nejlepším střelcem se stal František Zachula z SK Dumbo Děčín. Do All Stars týmu 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín byli vybráni tito hráči: Martin Czepan a František Zachula (oba SK Dumbo Děčín), Michal Huček a Miroslav Hloušek (oba Autocentrum Jílové „B“) a Emil Mikula (SLŠ a SOŠS Šluknov). Cenu Fair play získali Hezouni Děčín „A“.
Celkové pořadí 1. Autocentrum Jílové ligy okresu Děčín: 1. Autocentrum Jílové „B“, 2. Benteler Rumburk, 3. Las Žlebas Děčín, 4. SK Dumbo Děčín, 5. SLŠ a SOŠS Šluknov, 6. Hezouni Děčín „A“.
V RAF Děčín Veteráns lize Ústeckého kraje byl zvolen nejlepším hráčem Radek Rangl z SK Jílové, nejlepším brankářem jeho týmový kolega Zdeněk Pekař a nejlepším střelcem se stal Radek Rojko ze Sokola Bělá. Jiří Jarolím z Tenisu Proboštov byl nejstarším hráčem soutěže. Ve svých 62 letech proháněl o mnoho mladší protihráče na palubovkách hal v Libouchci a ve Varnsdorfu. Do All Stars týmu RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje byli vybráni tito hráči: Jan Peterka (Tenis Proboštov), Radek Rangl a Zdeněk Erneker (oba SK Jílové), Radek Rojko (Sokol Bělá) a Jan Mikšovic (Eurosport Teplice). Cenu Fair play získala Nota-Slovanka Děčín.
Celkové pořadí RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje: 1. SK Jílové, 2. Sokol Bělá, 3. Eurosport Teplice, 4. Old Stars Ludvíkovice, 5. Nota-Slovanka Děčín, 6. Tenis Proboštov, 7. JK Trans Varnsdorf, 8. SK RAFani Děčín.
Závěrem předseda Ústeckého štábu sálového fotbalu pan Jiří Jedlička poděkoval sponzorům jednotlivých soutěží P. Kluvancovi z firmy DeCe Computers, P. Lopušanovi z firmy Autocentrum Jílové, R. Fresserovi z firmy RAF Děčín a A. Bartákovi z firmy Benešovské stavebniny za přízeň sálovému fotbalu, vedoucím mužstev za téměř stoprocentní účast na slavnostním zasedání a pomoc s hladkým průběhem soutěží. Všem hráčům, trenérům, funkcionářům, rozhodčím a všem příznivcům sálového fotbalu pak popřál bezstarostné léto, pevné zdraví a hodně chuti do bojů v nadcházející sezóně.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník