Zprávy

Memoriál L. Romanovského a F. Cipra

11.3.2017, 20:08 | vložil: Václav Valštýn

Jednou z posledních sálovkářských akcí v Ústeckém kraji v roce 2016/17 byl „Memoriál L. Romanovského a F. Cipra“, kterého se tradičně účastní ti dříve narození sálovkáři. Tentokrát se v sobotu 11.3.2017 v libouchecké sportovní hale hrálo „O pohár firmy Zempra DC s.r.o.“, na který si chtěli sáhnout JVŠ Děčín, SK Jílové, Eurosport Teplice, SK RAFani Děčín a Sokol Bělá.
I když už nešlo o mistrovské body, bylo u všech účastníků vidět, že se nepřijeli turnaje pouze zúčastnit. Chytrost převládala nad rychlostí, rozvaha nad zbrklostí a hlavně radost a úsměvy před zarputilostí.
Hrálo se systémem každý s každým a los turnaje tomu chtěl, aby se v posledním utkání turnaje hrálo o celkové vítězství a vlastně to bylo opakování loňského finále mezi týmy SK Jílové a JVŠ Děčín. „Jévéešce“ se dokonale povedla odveta za loňskou porážku a ve vyrovnaném utkání porazila Jílovské poměrem 2:1.
Bronz si do Teplic odváží tamní Eurosport, čtvrtý skončil Sokol Bělá a pátí byli SK RAFani Děčín. Nejstarším hráčem byl Miroslav Svoboda ze Sokola Bělá, nejlepším střelcem byl Zdeněk Erneker z JVŠ Děčín za pět vstřelených gólů a nejlepším brankářem byl zvolen Václav Fraus z Eurosportu Teplice.
Svými výkony k pohodovému průběhu turnaje přispěli i rozhodčí Pavel Sejkora, Jindřich Prinz a Jan Habada.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník