Zprávy

Závěr sezóny 1. Autocentrum Jílové lize

25.2.2017, 19:35 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 25.2.2017 se rozloučila se sezónou 2016/17 1. Autocentrum Jílové liga sedmým kolem, které se odehrálo v libouchecké sportovní hale. Závěrečné kolo bylo zkrácené, jelikož každé z mužstev mělo na programu pouze dvě utkání.
Výbornou formu potvrdilo Autocentrum Jílové „B“, jež oba své zápasy vyhrálo a nenechalo nikoho na pochybách, že 1. ligu opanovalo naprosto po právu.
SLŠ a SOŠS Šluknov se rozloučil s tímto ročníkem také výborným výkonem. „Lesníci“ rovněž v tomto turnaji nepoznali hořkost porážky, akorát k jednomu vítězství přidali remízu, přesto si v tabulce nepolepšili a končí na celkovém pátém místě.
Benteler Rumburk si už v tomto kole nemohl polepšit ani pohoršit z druhé příčky, přesto přistoupil k tomuto kolu zodpovědně a do konečné tabulky si připsal tři body.
Se stejnou bilancí jako Rumburští odjížděli z Libouchce i borci Las Žlebas Děčín. Ti v úplně posledním zápase sezóny si to rozdali o bronz s Dumbem a po napínavém boji zvítězili 1:0 a zajistili si tak umístění na stupních vítězů.
Hezouni Děčín „A“ získali v posledním kole jeden bod a ten jim nemohl pomoci k odpoutání se ode dna ligové tabulky. Bez bodu skončili v tomto turnaji jen hráči SK Dumbo Děčín a stálo je to třetí místo v ligové tabulce.
Mužem kola byl zvolen Ondřej Cestr z Las Žlebas Děčín a střelcem kola se stal Vladimír Kocourek z Hezounů Děčín „A“.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník