Zprávy

Autocentrum Jílové "A" obhájilo titul v DeCe Computers Extralize Ústeckého kraje

19.2.2017, 16:52 | vložil: Václav Valštýn

Tento ročník DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje je již minulostí. V sobotu 18.2.2017 Sportovní hala v Libouchci hostila její finálové kolo.
Ráno byl na programu boj o šesté až deváté místo, o než si zahrála mužstva SC Stap Vilémov, DeCe Computers Děčín, Transco Bohemia Děčín a Turbo Děčín „A“. Všechny týmy k těmto utkáním přistoupily zodpovědně a k vidění byly vyrovnané, dramatické duely plné nasazení. A jelikož si všechna mužstva navzájem brala body, pořadí zůstalo stejné jako před tímto turnajem. Nejlépe si vedl SC Stap Vilémov, který v tomto kole dvakrát vyhrál, jednou remizoval a pojistil si tak šestou příčku. DeCe Computers Děčín se se sezónou rozloučil výhrou, remízou i porážkou a skončil celkově sedmý. Transco Bohemia Děčín uhrál potřebné dva body ze tří utkání, které mu nakonec stačily k tomu, aby nespadl na samé dno extraligové tabulky. Tam zůstalo Turbo Děčín „A“, jemuž se podařilo v Libouchci vydolovat tři body ze tří zápasů a o pouhý bod mu zůstal v ruce pověstný „Černý Petr“.
Před polednem vypukly boje o celkové vítězství, jichž se zúčastnily týmy Autocentrum Jílové „A“, JK Trans Varsdorf „A“, FC Veteráns Želenice, Bumiko Děčín a Sokol Bělá.
Naprosto suverénně si počínalo Autocentrum Jílové „A“, které ve všech čtyřech duelech zvítězilo, když obdrželo od svých soupeřů pouhý jeden gól, a s úctyhodným jednadvacetibodovým náskokem obhájilo mistrovský titul. Gratulujeme!
Opovážlivě hazardovali se svým umístěním v tabulce hráči JK Trans Varnsdorf „A“ a FC Veteráns Želenice. Obě mužstva získala jeden bod za vzájemnou remízu, přesto to „Jékáčkům“ stačilo na udržení stříbrné pozice a „Veteránům“ k udržení třetího místa.
Sálovkáři Bumika Děčín a Sokola Bělá se snažili vylepšit své postavení v tabulce. Ve čtyřech mačích vybojovali sedm bodů. Přesto Bumiko zůstalo čtvrté a Sokol pátý.
Mužem finálového kola se stal Jindřich Mikl z Transco Bohemia Děčín a střelecky se nejlépe dařilo Michalu Hučkovi z Autocentra Jílové „A“, který se trefil do černého hned šestkrát.
Konečné pořadí DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje: 1. Autocentrum Jílové „A“, 2. JK Trans Varnsdorf „A“, 3. FC Veteráns Želenice, 4. Bumiko Děčín, 5. Sokol Bělá, 6. SC Stap Vilémov, 7. DeCe Computers Děčín, 8. Transco Bohemia Děčín, 9. Turbo Děčín „A“, tým FC Louka Košťany ČOS byl během sezóny ze soutěže vyloučen.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník