Zprávy

Autocentrum Jílové skvěle reprezentovalo náš kraj v Národním finále Českého poháru

4.2.2017, 19:54 | vložil: Václav Valštýn

Skvělého úspěchu dosáhlo Autocentrum Jílové v Národním finále Českého poháru, které se odehrálo v sobotu 4.2.2017 v Českých Budějovicích v tamní spotrovní hale Lokomotivy České Budějovice.
Vstup do turnaje měli Jílováci skvostný, když porazili Spartu Praha 2:0 brankami Tomáše Felediho a Zdeňka Michalce. V dalším utkání náš zástupce remizoval se Zanzibarem Lanškroun, kdy doháněl dvougólové manko, góly Radka Rangla a Stanislava Malowanyjho. V třetím utkání Jílovští prohráli 0:3 s KOMI České Budějovice, což však nemělo vliv na jejich postup z druhého místa ve skupině do semifinále.
Tam borci z Jílového nastoupili proti vítězi první skupiny - PCO Rudolfov. Po bezbrankovém utkání následovalo prodloužení a hned v první minutě nastavení Jílové bohužel inkasovalo a do finále tak nepostoupilo. Jeho semifinálový soupeř pak finálové utkání jasně ovládl a stal se vítězem Českého poháru.
O třetí místo svedli Jílovští penaltový rozstřel s Bombarďáky Větřní, ve kterém padli a patří jim tak nepopulární čtvrtá příčka. Přesto našemu zástupci gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci!!!


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník