Zprávy

Sokol Bělá v 5. kole RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje získal 12 bodů a pomalu stíhá vedoucí SK Jílové

22.1.2017, 21:37 | vložil: Václav Valštýn

Již pátým kolem pokračovala RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje. Stalo se tak v sobotu 21.1.2017 v libouchecké sportovní hale. Opět se oko divákovo kochalo kvalitní sálovkou. Spatřit mohlo třeba nejrychlejší gól sezóny (možná i jeden z nejrychlejších v historii sálovky) – dvě vteřiny na něj stačily Mikšovicovi z Eurosportu Teplice. V posledním utkání tohoto turnaje padla i nejvyšší výhra probíhajícího ročníku – Sokol Bělá porazil Tenis Proboštov 11:1.
Skvěle vstoupil do roku 2017 Sokol Bělá. Měl na programu čtyři utkání, v nichž pobral dvanáct bodů za čtyři výhry. Sokolové nejen že si udrželi druhou pozici, ale zároveň se přiblížili vedoucímu Jílovému na dva body.
Eurosport Teplice rovněž vyběhl na liboucheckou palubovku čtyřikrát a neprohrál. Ke dvěma výhrám přidal dvě remízy a osm vybojovaných bodů pomohlo Teplickým na bronzový stupínek.
Posledním týmem, který v tomto kole neprohrál, je lídr veteránské tabulky SK Jílové. Ve třech zápasech dvakrát zvítězil a jednou se se svým soupeřem rozešel smírně.
I hráčům Old Stars Ludvíkovice se vstup do nového roku povedl. I oni měli na programu tři mače, z nichž ve dvou vyhráli a jednou odešli ze hřiště poraženi. Přesto medailové pozice neudrželi a jsou těsně pod nimi.
Dalším týmem, který se v Libouchci představil třikrát, byla Nota-Slovanka Děčín. Ta si okusila od každého něco, tedy vyhrála, prohrála i plichtila, což jí stačilo k udržení páté příčky.
Tenis Proboštov byl posledním bodujícím mužstvem pátého kola. Byť ve čtyřech utkáních získal jen tři body, navýšil na šestém místě svůj náskok před svými pronásledovateli.
Dva celky odjížděli v sobotu z haly s prázdnou - JK Trans Varnsdorf a SK RAFani Děčín. Oběma týmům se v této sezóně příliš nedaří a tak uzavírají veteránskou tabulku na sedmém resp. osmém místě.
Mužem kola byl zvolen Petr Havlíček ze Sokola Bělá, který se také stal společně se Zdeňkem Ernekerem střelcem kola. Oba shodně vstřelili šest branek.
Následující kolo uzavře základní část soutěže a bude to v sobotu 11.2.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník