Zprávy

Rezerva Jílového v přímém souboji o vedoucí příčku v 1. Autocentrum Jílové lize porazila Benteler Rumburk

14.1.2017, 20:49 | vložil: Václav Valštýn

Pátým kolem pokračovala v sobotu 14.1.2017 1. Autocentrum Jílové liga, jež se odehrála v libouchecké sportovní hale. Tento turnaj silně ovlivnila neúčast týmu SLŠ a SOŠS Šluknov, jehož tři neodehraná utkání byla kontumována ve prospěch jeho soupeřů.
Rezerva Autocentra Jílové šla ve šlépějích svého „Áčka“, které bylo minulou sobotu v krajské extralize stoprocentní, a rovněž nezaváhala. Všechna tři svá utkání, včetně přímého souboje o vedoucí pozici s Bentelerem Rumburk, vyhrála a osamostatnila se v čele prvoligové tabulky.
Benteler Rumburk mimo již zmíněné porážky s Jílovým v dalších dvou duelech získal šest bodů a pohodlně si drží druhé místo s tříbodovou ztrátou na to první, ale již s patnáctibodovým náskokem před dalšími pronásledovateli.
I Hezouni Děčín „A“ získali ze tří zápasů šest bodů, které jim sice nepomohly odpoutat se ode dna tabulky, ale výrazně je přiblížily pátému Šluknovu.
Další dvojice týmů odjížděla z Libouchce s bilancí jedné výhry a dvou porážek. Mužstva SK Dumbo Děčín i Las Žlebas Děčín si tak udržela pozice ve středu tabulky – Dumbo je třetí, Žlebas čtvrté.
Mužem kola byl zvolen Michal Huček z Autocentra Jílové „B“ a nejlepšími střelci tohoto turnaje byli pětigóloví František Zachula a Zdeněk Pánek oba z SK Dumbo Děčín, kteří se svorně podělili o všechny vstřelené branky svého týmu v tomto kole.
Šesté kolo se odehraje v sobotu 4.2.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník