Zprávy

Jílové nasadilo v DeCe Computers Extralize Ústeckého kraje k trháku

18.12.2016, 21:57 | vložil: Václav Valštýn

Poslední sálovkářskou akcí roku 2016 v Ústeckém kraji bylo 4. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje, které se odehrálo v neděli 18.12.2016 v Libouchci.
Zdá se, že Autocentrum Jílové „A“ nasadilo k rozhodujícímu trháku a neochvějně míří za obhajobou extraligového titulu. V nedělním turnaji bylo opět stoprocentní a na svého nejbližšího pronásledovatele JK Trans Varnsdorf, jehož v tomto kole po boji porazilo 4:3, si již vybudovalo náskok devíti bodů.
Dalšími dvěma týmy, které v Libouchci nezaváhaly, jsou SC Stap Vilémov a Bumiko Děčín. Tato mužstva však měla díky vyloučení Košťan ze soutěže na programu jen dvě utkání, v nichž své soupeře porazila. Vilémovští poskočili na třetí příčku a Bumiko se odrazilo ode dna na šesté místo.
Následující dvojice družstev si vybojovala ze tří mačů čtyři body za výhru, porážku a vzájemnou remízu. Jak hráči JK Trans Varnsdorf, tak i ti z FC Veteráns Želenice si udrželi své pozice na extraligovém poli – Varnsdorfští jsou druzí a Želeničtí čtvrtí, ale zejména borce ze Šluknovského výběžku mrzí, že díky bodové ztrátě ve čtvrtém kole jim v boji o titul Jílové výrazně odskočilo.
Nováček soutěže Transco Bohemia Děčín se v extralize pomalu zabydluje a pravidelně boduje. Tentokrát si z libouchecké palubovky veze tři body ze tří utkání a bylo posledním týmem, který se radoval v neděli z výhry.
Další dvojička mužstev byla poslední, která v tomto turnaji bodovala. Sokol Bělá remizoval s Turbem Děčín „A“ a pro oba týmy to byl jediný vybojovaný bod ze tří utkání. Bělá si v tabulce pohoršila z medailových pozic na pátou a ještě hůře je na tom Turbo, jež kleslo na samé dno extraligové tabulky.
S prázdnou odjíždělo z Libouchce jen DeCe Computers Děčín, které mělo na programu jen dva zápasy se soupeři o chloupek lepšími či šťastnějšími, než bylo samo a kleslo tak ze sedmého na osmou příčku.
Mužem kola byl zvolen Čenda Semera z DeCe Computers Děčín a nejlepším střelecem tohoto kola se stal Martin Fiala z JK Trans Varnsdorf se čtyřmi přesnými zásahy.
Následující kolo se odehraje v sobotu 7.1.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník