Zprávy

Krajský pohár pro Autocentrum Jílové

11.12.2016, 21:03 | vložil: Václav Valštýn

Sálovkářský supervíkend završilo v neděli 11.12.2016 finále krajského poháru Ústeckého kraje, které pořádal Ústecký štáb sálového fotbalu v libouchecké sportovní hale. Tentokrát se hrálo „O pohár firmy Benešovské stavebniny s.r.o.“.
Pohárového klání se zúčastnilo pět týmů – obhájce vítězství FC Veteráns Želenice, dále pak lídr extraligové tabulky Autocentrum Jílové, průběžně druhý tým krajské extraligy JK Trans Varnsdorf, další extraligové mužstvo Bumiko Děčín a nakonec extraligový nováček Transco Bohemia Děčín.
Skvělou sportovní formu potvrdilo Autocentrum Jílové, jež svým soupeřům nedalo šanci, čtyřikrát vyhrálo a po roční přestávce se tak mohlo radovat z pohárového vítězství, které opravňuje Jílovské k reprezentaci ústecké sálovky na Národním finále poháru České federace sálového fotbalu.
O dalším umístění v nesmírně vyrovnané tabulce rozhodovaly vzájemné zápasy, které většinou končily rozdílem jediné branky. Dvě vítězná utkání a stejný počet těch prohraných odehrála dvě mužstva JK Trans Varnsdorf a FC Veteráns Želenice. Vzájemný duel vyšel lépe Varnsdorfským, kteří se tak mohli radovat ze stříbrných medailí. Obhájce titulu ze Želenic se tak musel spokojit s bronzem.
I o pořadí na čtvrtém a pátém místě rozhodovalo vzájemné utkání, jelikož hráči Bumika Děčín i Transco Bohemia Děčín získali tři body ze čtyř zápasů. Bumiko ty své vybojovalo právě v duelu s Transcem a bralo tak čtvrtou pozici. Transco Bohemia skončilo páté.
Nejlepším střelcem poháru se stal se čtyřmi góly Jakub Beneš z Transco Bohemia Děčín, nejlepším brankářem byl zvolen Zdeněk Pekař z Autocentra Jílové, který během turnaje inkasoval pouze jednou.
Všechna utkání zkušeně řídili rozhodčí D. Uher, J. Prinz a Z. Mráz.
Ústecký štáb sálového fotbalu v čele s jeho předsedou panem Jiřím Jedličkou by rád poděkoval panu Antonínu Bartákovi z firmy Benešovské stavebniny s.r.o. za sponzoring této sálovkářské akce.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník