Zprávy

Benteler Rumburk a rezerva Jílového v 1. Autocentrum Jílové lize nasazují k trháku

10.12.2016, 22:19 | vložil: Václav Valštýn

Libouchecká sportovní hala hostila v sobotu 10.12.2016 již čtvrté kolo 1. Autocentrum Jílové ligy. K velkému trháku nasadila dvojice týmů - Autocentrum Jílové „B“ a Benteler Rumburk, která v tomto turnaji nezaváhala, všechna tři utkání dovedla do vítězného konce a na své nejbližší pronásledovatele má již dvanácti bodový náskok. O pořadí na prvním a druhém místě zatím rozhoduje skóre, které má lepší rezerva Jílového.
SK Dumbo Děčín si napravilo reputaci z předešlého kola. Tentokrát na libouchecké palubovce vybojovalo šest bodů, jež mu pomohly ke skoku z páté na třetí příčku.
Z prvního vítězství v této sezóně se radovali hráči Hezounů Děčín „A“. Tři body ze tří zápasů však Hezounům nepomohly se odpoutat ode dna ligové tabulky.
Dvěma týmům se v sobotu nedařilo. Vypadá to, že Las Žlebas Děčín boduje jen v lichých kolech. Ta sudá jsou mu bodově zapovězená. Pro SLŠ a SOŠS Šluknov je to první turnaj tohoto ročníku, v němž Lesníci vyšli bodově naprázdno.
Mužem kola byl zvolen Michal Horyna z Autocentra Jílové „B“ a jeho týmový kolega Michal Huček se se sedmi góly stal nejlepším střelcem tohoto turnaje.
Páté kolo se odehraje již v novém roce a to v sobotu 14.1.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník