Zprávy

SK Jílové poprvé v sezóně padlo, přesto je stále ve vedení RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje

4.12.2016, 20:41 | vložil: Václav Valštýn

RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje je již za svou polovinou. Její v pořadí čtvrté kolo se odehrálo v mrazivou sobotu 3.12.2016 v Libouchci.
Největším překvapením tohoto turnaje byly výkony Tenisu Proboštov, který získal ve třech zápasech devět bodů, jež mu pomohly ze dna tabulky na šestou příčku. A naprostou senzací je výhra Tenistů nad dosud neporaženým lídrem soutěže SK Jílové. Proboštovští byli jediným mužstvem, které v tomto kole naplno bodovalo.
Také Sokol Bělá odjížděl z Libouchce neporažen. Zahrál si tři mače, z nichž dva vyhrál a jeden „plichtil“. Sedm bodů Sokoly katapultovalo na stříbrnou pozici.
I vedoucí tým SK Jílové, kromě již zmíněné první porážky v sezóně, vybojoval sedm bodů, které stačily k pohodlnému udržení prvního místa.
Hned trio mužstev získalo v sobotu čtyři body. Zatímco Eurosportu Teplice k tomu stačily tři zápasy, sálovkáři JK Trans Varnsdorf a Old Stars Ludvíkovice odehráli zápasy čtyři. Ludvíkovičtí a Tepličtí si o příčku pohoršili a jsou třetí resp. čtvrtí. Varnsdorfští stále drží sedmou příčku.
Nota-Slovanka Děčín byla posledním týmem, jež se v tomto turnaji radoval z vítězství. Bohužel jen z jednoho ve čtyřech utkáních a je pátá.
Hráčům SK RAFani Děčín čtvrté kolo příliš nevyšlo. Vybojovali pouhý bod ze tří zápasů, který nezabránil jejich propadu až na samé dno veteránské tabulky.
Mužem kola byl zvolen Jan Peterka z Tenisu Proboštov a střelcem kola se stal Jaroslav Beránek z JK Trans Varnsdorf se šesti přesnými zásahy.
Následující kolo se odehraje již v novém roce a to v sobotu 21.1.2017 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník