Zprávy

Po půlce základní části DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje vede Autocentrum Jílové "A"

26.11.2016, 22:16 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

První polovinu základní části má již za sebou DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje. Její 3. kolo se odehrálo v sobotu 26.11.2016 ve Varnsdorfu. Tento turnaj hrubě ovlivnila neúčast týmu FC Louka Košťany ČOS. Jelikož se jednalo již o druhý neodehraný turnaj a šest kontumovaných utkání, bylo toto mužstvo ze soutěže diskvalifikováno a jeho výsledky se nezapočítávají do extraligové tabulky.
Na čele extraligové tabulky nám došlo ke střídání, když v tomto kole stoprocentní Autocentrum Jílové „A“ využilo zaváhání svých soupeřů a se čtyřbodovým náskokem se usadilo na vedoucí pozici.
Druhým týmem, jež ve Varnsdorfu nezaváhal, byly FC Veteráns Želenice. Ty si však, díky diskvalifikaci Košťan, připisují do velmi vyrovnané tabulky jen šest bodů, které však pomohly Veteránům z devátého na čtvrté místo.
I Sokol Bělá veze z Varnsdorfu šest bodů. Ten však odehrál všechna tři svá plánovaná utkání, v nichž se jednou musel sklonit před silou svého soupeře. Přesto si Sokol drží bronzový stupínek.
Dvojice mužstev brala za výhru, prohru a vzájemnou remízu čtyři body. Sálovkářům JK Trans Varnsdorf nepomohly udržet průběžné vedení a jsou tak prozatím stříbrní. SC Stap Vilémov udržel pátou pozici.
Další pár týmů byl posledním, kdo v tomto kole bodoval a to tříbodově za jedno vítězství. Shodou okolností to jsou sousedi v tabulce, kteří si o jedno místo polepšili. Nováček soutěže Transco Bohemia Děčín ke svým třem bodům potřebovalo dva zápasy a je šesté, DeCe Computers Děčín odehrál turnaj s průměrem bodu na zápas a je sedmý.
No a dalšímu duu se turnaj nevydařil a nebodoval. Pro Bumiko Děčín to znamená i v součtu s odečtem bodů za výhru s diskvalifikovanými Košťany sešup ze čtvrtého na deváté místo. Turbo Děčín „A“ je jen díky většímu počtu vstřelených branek před Bumikem.
Mužem kola se stal Jakub Beneš z Transco Bohemia Děčín, který se stal s osmi vstřelenými brankami i střelcem tohoto turnaje.
Odvetná část začne čtvrtým kolem v NEDĚLI 18.12.2016 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník