Zprávy

3. kolo má za sebou i 1. Autocentrum Jílové liga

19.11.2016, 20:07 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 19.11.2016 hostila libouchecká sportovní hala třetí kolo 1. Autocentrum Jílové ligy. Body, které byly v tomto turnaji ve hře, si rozdělilo všech šest mužstev a nikdo tak neodjížděl domů s prázdnou.
Rezerva Autocentra Jílové byla tentokrát bezchybná a ziskem devíti bodů ze tří utkání se dotáhla na úplné čelo tabulky.
Jako noc a den jsou výkony sálovkářů Las Žlebas Děčín. Po prvním kole byli na bedně, po druhém klesli na předposlední příčku a v tomto třetím vybojovali ze tří zápasů sedm bodů a jsou průběžně bronzoví.
Prozatímní lídr tabulky Benteler Rumburk si v Libouchci okusil vítězství, porážku i remízu a čtyři body mu stačily k udržení vedení, ale již jen o skóre před Jílováky.
Posledním týmem, který se v tomto kole radoval z vítězství, byl SLŠ a SOŠS Šluknov. K jedné výhře Šluknovští přidali již jen dvě prohry a stále si udržují pozici těsně pod stupni vítězů.
Pouhý bod za vzájemnou plichtu v tomto turnaji získala mužstva SK Dumbo Děčín a Hezouni Děčín „A“. Zatímco pro Dumbáky zisk jednoho bodu znamená tabulkový propad ze třetího na páté místo, pro Hezouny je to první bod v sezóně.
Mužem kola byl zvolen Martin Schejbal z Benteleru Rumburk a jeho týmový kolega Václav Bače se se šesti přesnými zásahy stal střelcem tohoto kola.
Čtvrté kolo se odehraje v sobotu 10.12.2016 od 8.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník