Zprávy

Po 2. kole DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje vede JK Trans Varnsdorf

6.11.2016, 10:16 | vložil: Václav Valštýn

Sportovní hala v Libouchci hostila v sobotu 5.11.2016 druhé kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje. Tentokrát dorazila ke svým utkáním všechna mužstva a k vidění byla zajímavá a dramatická sálovka. Zajímavostí tohoto kola je ta skutečnost, že žádný z týmů neodjel domů bez bodů a naopak každé mužstvo nějaký ten bodík poztrácelo.
Skvělý vstup do sezóny potvrdil JK Trans Varnsdorf, který jako jediný z extraligového pelotonu ještě neprohrál a po zásluze drží vedoucí příčku. Tentokrát ze tří duelů vybojoval sedm bodů.
Se stejnou bilancí z Libouchce odjíždělo i Turbo Děčín „A“, jež remizovalo právě z „Jékáčky“. Pro Turbáky to jsou první body v sezóně.
Autocentrum Jílové „A“ ve šlágru kola podlehlo Varnsdorfu, v dalších dvou mačích již nezaváhalo a v poklidu si drží stříbrnou příčku.
Dvě vítězství a jednu porážku taktéž zaznamenaly týmy DeCe Computers Děčín a Transco Bohemia Děčín. To získalo své historicky první body v krajské extralize.
Další trojice mužstev vybojovala v Libouchci ve třech zápasech tři body. SC Stap Vilémov si udržel postavení v první pětce a je právě pátý. I Bumiko Děčín si udrželo svou pozici z předchozího turnaje a je stále čtvrté. FC Louka Košťany ČOS urvalo první tři body v sezóně, které prozatím stačí pouze na umístění na chvostu tabulky.
Poslední duo týmů si na své konto připsalo pouhý bod za vzájemnou remízu. Zatímco Sokol Bělá zůstal na „bedně“ a je třetí, FC Veteráns Želenice klesly ze šesté na devátou příčku.
Mužem kola byl zvolen Aleš Dědič z Turba Děčín „A“ a střelcem kola se stal Tomáš Glöckner z FC Louka Košťany ČOS za šest vstřelených branek.
Následující kolo se odehraje ve Varnsdorfu a to v sobotu 26.11.2016 od 9.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník