Zprávy

Po 2. kole RAF Děčín Veteránské ligy Ústeckého kraje do čela SK Jílové

22.10.2016, 19:46 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Druhým kolem pokračovala v sobotu 22.10.2016 v libouchecké sportovní hale RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje.
Tradiční lídr veteránské soutěže – SK Jílové ukázal svoji sílu, když ve čtyřech utkáních svým soupeřům nasázel 16 gólů oproti jednomu obdrženému a zisk dvanácti bodů za čtyři výhry Jílovským pomohl vyhoupnout se na čelo tabulky.
Čtyři zápasy odehrála také mužstva Nota-Slovanka Děčín a Old Stars Ludvíkovice a se shodnou bilancí tří vítězství, jedné porážky a ziskem devíti bodů si oba týmy dopomohly k průběžnému umístění na medailových pozicích – Nota-Slovanka je druhá Old Stars třetí.
Eurosport Teplice pokračuje v solidních výsledcích. Tentokrát ze tří mačů dva vyhrál, jednou odešel poražen a se ztrátou pouhého jednoho bodu na stupně vítězů okupuje čtvrté místo.
Další dvojice týmů udělala v Libouchci shodný výsledek. Tenis Proboštov a SK RAFani Děčín měli na programu také tři utkání, v nichž jednou vyhráli a dvakrát prohráli. Zisk tří bodů však oběma mužstvům nepomohl k odpoutání se ode dna tabulky. Tenis je sedmý a RAFani uzavírají veteránský peloton.
Hrubě se turnaj nevydařil hráčům Sokola Bělá a JK Trans Varnsdorf. Obě družstva nebodovala a ze stupňů vítězů se propadla páté a šesté místo.
Mužem kola byl zvolen Radek Rangl z SK Jílové a jeho týmový kolega Zdeněk Erneker se s pěti vstřelenými brankami stal střelcem kola.
Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí J. Prinz, Z. Mráz a M Bouma. Následující kolo se odehraje v sobotu 12.11.2016 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník