Zprávy

Po prvním kole 1. Autocentrum Jílové ligy do čela Benteler Rumburk

9.10.2016, 07:24 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 8.10.2016 odstartovala novou – již 42. sezónu 1. Autocentrum Jílové liga. Pouhých šest účastníků soutěže si dalo dostaveníčko v Libouchci. Liga se zúžila o dvě mužstva, když Transco Bohemia Děčín postoupilo do krajské extraligy a rezerva JK Trans Varnsdorf ukončila svou činnost.
Přesto byla v libouchecké sportovní hale vidět na úvod sezóny zajímavá sálovka. Do čela se vyhoupl sedmibodový Benteler Rumburk, který dvakrát zvítězil a jednou remizoval.
Největším překvapením byly sobotní výkony borců z Las Žlebas Děčín. Ti taktéž dvakrát zvítězili, jednou prohráli, nicméně šest bodů Žlebští získali za celou uplynulou sezónu. Zdá se, že v té právě odstartované nechtějí být jen do počtu.
Se stejnou bilancí jako „Žlebáci“ odjížděli z Libouchce hráči SLŠ a SOŠS Šluknov, jež potvrdili, že budou patřit k aspirantům na medailové pozice.
Od každého něco na prvním turnaji ochutnalo „Béčko“ Autocentra Jílového. Výhra, plichta a porážka v součtu znamená čtveřici bodů, která umístila Jílováky těsně pod stupně vítězů.
Posledním mužstvem, které v úvodním kole ochutnalo chuť vítězství, bylo SK Dumbo Děčín. K jedné výhře přibyly již jen dvě porážky.
Hrubě se nevydařil úvod sezóny Hezounům Děčín „A“. Tři porážky znamenají nulu na bodovém účtu Hezounů a prozatímní poslední místo ligové tabulky.
Mužem kola byl zvolen Ondřej Cestr z Las Žlebas Děčín, který si nazul i střelecké kopačky a s pěti vstřelenými brankami se stal i nejlepším střelcem kola.
Všechna utkání tohoto kola spolehlivě řídili rozhodčí M. Šafra, J. Prinz a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 29.10.2016 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník