Zprávy

Slavnostní vyhlášení výsledků sezóny 2015/16 v Ústeckém kraji

25.3.2016, 14:14 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Ve čtvrtek 24.3.2016 sálovkáři Ústeckého kraje zakončili svou v pořadí již 41. sezónu 2015/16 slavnostním předáním ocenění nejlepším klubům i jednotlivcům ze tří soutěží, které se v našem regionu hrají. Místem konání se stala restaurace Sportareálu v Děčíně na Starém městě.
V úvodu předseda Krajského štábu České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje pan Jiří Jedlička přivítal všechny přítomné, zhodnotil jednotlivé soutěže, pochválil práci rozhodčích, poděkoval týmům FC Veteráns Želenice za vzornou reprezentaci na Národním finále poháru České federace sálového fotbalu konaného v Litomyšli a SK Jílové s JK Trans Varnsdorf na Mistrovství republiky veteránů v kategorii 40+ v Havířově. Dále pak Jiří Jedlička všechny účastníky zasedání seznámil s hospodařením v uplynulém ročníku.
Další část zasedání byla věnována slavnostnímu vyhlášení výsledků. Jako první byl oceněn nejlepší rozhodčí sezóny. Na základě hlasování všech vedoucích mužstev se jím stal Jaroslav Oborník.
Pak již přišly na řadu jednotlivé soutěže. V RAF Děčín Veteráns lize Ústeckého kraje byl nejprve vyhlášen nejstarší hráč soutěže – Zdeněk Hálek z Tenisu Proboštov, nejlepším brankářem byl zvolen Luboš Relich z JK Trans Varnsdorf, jeho týmový kolega Václav Fišer se stal nejlepším střelcem a nejlepším hráčem byl vyhlášen Radek Rangl z SK Jílové. Do All star týmu se dostali Jiří Dohnal (Eurosport Teplice), Václav Valštýn (Old Stars Ludvíkovice), Václav Fišer (JK Trans Varnsdorf), Radek Rangl a Zdeněk Pekař (oba SK Jílové). Cenu fair play získal Old Stars Ludvíkovice. Pořadí týmů: 1. SK Jílové, 2. JK Trans Varnsdorf, 3. Sokol Bělá, 4. Eurosport Teplice, 5. RAFani Děčín, 6. Old Stars Ludvíkovice, 7. Nota-Slovanka Děčín, 8. Rozbuška Boletice, 9. Tenis Proboštov.
V 1. Autocentrum Jílové lize okresu Děčín byl nejlepším brankářem zvolen Jindřich Mikl z Transco Bohemia Děčín, nejlepším střelcem se stal Martin Žďánský z SLŠ a SOŠS Šluknov a nejlepším hráčem byl vyhlášen Michal Huček z Autocentra Jílové „B“. All star tým byl sestaven z těchto hráčů: Martin Czepan (SK Dumbo Děčín), Michal Huček (Autocentrum Jílové „B“), Miroslav Kučera (JK Trans Varnsdorf „B“), Martin Žďánský (SLŠ a SOŠS Šluknov) a Jakub Beneš (Transco Bohemia Děčín). Cenu fair play získal Las Žlebas Děčín. Pořadí týmů: 1. JK Trans Varnsdorf „B“, 2. Autocentrum Jílové „B“, 3. Transco Bohemia Děčín, 4. SLŠ a SOŠS Šluknov, 5. Benteler Rumburk, 6. SK Dumbo Děčín, 7. Hezouni Děčín „A“, 8. Las Žlebas Děčín.
V DeCe Computers Extralize Ústeckého kraje byl nejlepším brankářem zvolen Zdeněk Pekař z Autocentra Jílové „A“, jeho týmový kolega Petr Bartko se stal nejlepším střelcem a nejlepším hráčem byl vyhlášen Jiří Beránek z JK Trans Varnsdorf „A“. All star tým byl sestaven z těchto hráčů: Vít Mráz (Bumiko Děčín), Petr Bartko, Radek Rangl (oba Autocentrum Jílové „A“), Jiří Beránek (JK Trans Varnsdorf „A“) a Martin Stach (FC Veteráns Želenice). Cenu fair play získalo Turbo Děčín „A“. Pořadí týmů: 1. Autocentrum Jílové „A“, 2. JK Trans Varnsdorf „A“, 3. Bumiko Děčín, 4. FC Veteráns Želenice, 5. FC Louka Košťany, 6. Sokol Bělá, 7. DeCe Computers Děčín, 8. Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, 9. SC Stap Vilémov, 10. Turbo Děčín „A“.
Závěrem předseda Krajského štábu České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje poděkoval účastníkům za účast a popřál všem sálovkářům pevné zdraví a hodně chuti do bojů v nadcházejících ročnících.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník