Zprávy

Memoriál Ladislava Romanovského a Františka Cipra

19.3.2016, 20:48 | vložil: Václav Valštýn

Libouchecká sportovní hala hostila v sobotu 19.3.2016 již 7. ročník Memoriálu Ladislava Romanovského a Františka Cipra určeného pro ty dříve narozené sálovkáře, jehož se zúčastnilo šest týmů – Sokol Bělá, SK Jílové, FC Suchánek Boys, Adria Dobříč, JVŠ Děčín a SK RAFani Děčín, rozdělených do dvou skupin.
V té první si to rozdali hráči Jílového, Bělé a Suchánek Boys. Jílováci nezaváhali a do semifinále postoupili po dvou výhrách z prvního místa. O druhé postupové místo si to tak rozdali Sokolové se Suchánkem Boys. Z vítězství se nakonec radovali sálovkáři Bělé a zaplnili tak druhé postupové místo. Suchánek Boys si zahrají o umístění na 5. a 6. místě.
Druhou skupinu opanovali hráči JVŠ Děčín, kteří stejně jako Jílováci ovládli skupinu bez ztráty kytičky. Druhým semifinalistou se stala Adria Dobříč, jež v důležitém souboji zdolala SK RAFany Děčín. Ti vyzvou Suchánek Boys v zápase o 5. a 6. místo.
V prvním semifinále se utkala Adria Dobříč s SK Jílové a ve vyrovnaném mači byli přeci jen o ten jeden gól lepší Jílovští, kteří se radovali z vítězství 2:1. Druhé semifinále bylo o poznání jednoznačnější. JVŠ Děčín v něm porazilo Sokol Bělá v poměru 4:0.
Pak již začaly boje o celkové pořadí. V utkání o 5. a 6. místo dominovali SK RAFani Děčín nad FC Suchánek Boys. Nedovolili svému protivníkovi skórovat a sami se trefili hned čtyřikrát.
V utkání o bronz se střetly týmy Adria Dobříč se Sokolem Bělá. Adria svého soupeře přestřílela a po výsledku 4:1 se tak radovala ze třetího místa.
Dramatickou podívanou nám přinesl finálový duel. Vítězové obou základních skupin SK Jílové a JVŠ Děčín se po právu dostali do závěrečného utkání turnaje, ve kterém paní Štěstěna přeci jen o něco více přála borcům z Jílového. Ti se radovali z vítězství v poměru 3:2 a mohli tak zvednout nad hlavu pohár pro celkového vítěze.
Při vyhlašování výsledků došlo i na ocenění nejlepších jednotlivců. Nejlepším střelcem se stal Ondřej Barilla z SK Jílové, nejlepším brankářem byl zvolen Jiří Petrlík ze Sokola Bělá, nejlepším hráčem direktoriát turnaje zvolil Ladislava Kalouse z Adrie Dobříč a nejstarším hráčem turnaje byl Jaroslav Suchánek z FC Suchánek Boys.
K dobré atmosféře turnaje přispěli svými výkony i rozhodčí D. Uher, J. Prinz, Z. Mráz a J. Bulín.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník