Zprávy

Dva týmy z našeho kraje se zúčastnily veteránského mistrovství republiky

15.3.2016, 09:35 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 12.3.2016 se v Havířově uskutečnilo Mistrovství České republiky v sálovém fotbalu pro kategorii 40+. Této akce se zúčastnily i dva týmy z našeho kraje - SK Jílové a JK Trans Varnsdorf.
Los mistrovství byl k našim celkům nemilosrdný a zařadil je společně do skupiny "A", kde s nimi byl i pražský Chemcomex. Skupinu "B" tvořila mužstva SK SICO SC Jílemnice, BT Ježek Praha a domácí SC Premium Stonava.
"Ústeckou" skupinu ovládl bez obdržené branky Chemcomex Praha a tak se v derby rozhodovalo o druhém semifinalistovi. V něm zvítězilo SK Jílové a Varnsdorfští se tak museli spokojit pouze se zápasem o 5. a 6. místo.
Jílováci měli ve vyřazovací části nelehkého soupeře - obhájce veteránského titulu a pořádající celek SC Premium Stonava. I přes srdnatý a obětavý výkon Jílové na svého protivníka nestačilo a čekal jej tedy zápas o bronz, který z minulého ročníku obhajovalo.
JK Trans Varnsdorf přicestoval do Havířova s úzkým kádrem, síly rychle ubývaly a tak v bojích o umístění podlehl BT Ježek Praha.
Jílováci si v utkání o třetí místo zopakovali souboj ze skupiny s Pražany. Ve velmi vyrovnaném mači naši borci padli až v samotném závěru a odjeli tak z Havířova bez medaile.
Nutno podotknout, že oba naše týmy zanechaly na veteránském šampionátu dobrý dojem a my jim musíme poděkovat za vzornou reprezentaci našeho kraje.
Závěrem musíme dodat, že Zdeněk Pekař byl zvolen nejlepším brankářem mistrovství. Gratulujeme!!!


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník