Zprávy

Vilémovští hodnotí finálový turnaj

24.2.2016, 20:41 | vložil: Václav Valštýn

Naši sálovkáři získali na 7. turnaji jen čtyři body, ale přesto udrželi předposlední - nesestupové místo!

Na sedmý letošní turnaj Krajské extraligy do Varnsdorfu odjížděli naši sálovkáři s cílem získat nějaké body a posunout se v tabulce o dvě místa. Bohužel zde chybělo několik opor (Provazník F. a Kozák M.) a soupeři se jen tak nedali. I přesto se podařilo udržet nesestupovou 9. příčku a zachovat tuto nejvyšší krajskou soutěž i na další rok.

Výsledky Vilémovských borců na 7. turnaji ve Varnsdorfu:

SC Stap Vilémov – Sokol Bělá 2:2 (1:1) – naši borci sice vždy vedli, ale pak nedali několik šancí a soupeř využil malé zaváhání v obraně a vyrovnal.
Branky: Ruszó 2x.

SC Stap Vilémov – Metalliga Teplice 1:4 (0:2) – po prohrané první půli jsme snížil na rozdíl jedné branky, ale lepší soupeř si výhru ještě pojistil dalšími dvěmi brankami. Branka: Gall 1x.

SC Stap Vilémov – Turbo Děčín 2:0 (1:0) – důležitý zápas proti poslednímu celku jsme zvládli a uhájili tím již jistotu udržení se v soutěži i pro další rok.
Branky: Ruszó a Vichterey M. po 1, ŽK – Ruszó.

SC Stap Vilémov – DeCe Computers Děčín 2:3 (1:1) – ve vyrovnaném zápase jsme nakonec vlastními chybami těsně prohráli.
Branky: Vichterey R. a Ruszó po 1.

Postupuje tedy AC Jílové a sestupuje Turbo Děčín!!!

Kdo nás na tomto turnaji reprezentoval?
Němeček M. - Vichterey R., Ruszó J., Kolda J., Gall A., Vichterey M., Rybář I. a Matulík M., trenér: Vichterey Milan st., hrající asistent: A. Gall, vedoucí týmu: Matulík Fr. st.
Další program: slavnostní Závěrečná v Lóde v sobotu 5.3.2016 od 18,00 hodin s vyhodnocením této sezóny, občerstvením a předáním odměn těm nejlepším.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník