Zprávy

Vilémovští jako obvykle hodnotí své vystoupení po odehraném kole

8.2.2016, 12:07 | vložil: Václav Valštýn

Naši sálovkáři získali na 6. turnaji pouze jeden bod, ale i přesto si udrželi 9. – zatím nesestupové místo!

Na šestý letošní turnaj Krajské extraligy do Varnsdorfu odjížděli naši sálovkáři s cílem získat nějaké body a posunout se v tabulce alespoň o jedno místo jistoty klidu před závěrečným turnajem o udržení v extralize. Bohužel zde chybělo několik opor (Provazník F. a Ruszó J.) a soupeři byli vesměs nad jejich síly, takže získali jen bod jeden, ale i to je velká naděje na záchranu soutěže. Bohužel závěrečný finálový turnaj nás mine, ale v turnaji o udržení máme velkou naději zachovat si i na další rok tuto zajímavou soutěž.

Výsledky Vilémovských borců na 6. turnaji ve Varnsdorfu:

SC Stap Vilémov – JK Trans Varnsdorf 0:5 (0:0) – naši borci dokázali zkušenému celku odolávat pouze v první půli. Druhá půle již byla jasně v režii favorita.

SC Stap Vilémov – Metalliga Teplice 3:3 (1:1) – mnoho nechybělo a získali jsme tři body, ale hloupé chyby nás o dva připravily.
Branky: Vichterey R. 2x a Kolda 1x

SC Stap Vilémov – Autocentrum Jílové 0:6 (0:3) – proti vedoucímu celku tabulky jsme neměli nárok a ani snaha nám příliš nepomohla.

Kdo nás na tomto turnaji reprezentoval?
Němeček M. - Vichterey R., Kozák M., Kolda J., Gall A., Vichterey M., Rybář I. a Kučera D., trenér: Vichterey Milan st., hrající asistent: Gall A., vedoucí týmu: Matulík Fr. st.

Poslední turnaj se koná opět ve Varnsdorfu a sice v sobotu 20.2.2016, kde nám budou soupeři v bojích o udržení - Turbo, DeCe, Metalliga a Sokol.Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník