Zprávy

Vítězem základní části 1. Autocentrum Jílové ligy se stala rezerva JK Trans Varnsdorf

31.1.2016, 09:06 | vložil: Václav Valštýn

1. Autocentum Jílové liga má za sebou základní část. Její poslední dějství bylo odehráno v sobotu 30.1.2016 v libouchecké sportovní hale a rozhodlo o tom, kdo si zahraje o titul a kdo o umístění na 5. až 8. místě.
JK Trans Varnsdorf „B“ potvrdil pozici lídra tabulky a po třech vítězství a jedné remíze ovládl základní část s čtyřbodovým náskokem před svými nejbližšími pronásledovateli.
Skvělé časy v lize zažívají hráči Transco Bohemia Děčín. Ti v druhé polovině sezóny ztratili pouhých pět bodů a díky tomu se vyšvihli na třetí místo s nevelkým odstupem na pozici stříbrnou.
Benteler Rumburk předvedl v Libouchci taktéž dobrou formu, když ve čtyřech utkáních vybojoval sedm bodů. K posunu mezi nejlepší čtyři týmy soutěže to však nestačilo, ale v bojích o páté až osmé místo budou mít nejlepší výchozí pozici.
Dvakrát se z vyhraného zápasu radovali sálovkáři Autocentra Jílové „B“. Jednou se však museli sklonit před umem svého soupeře, přesto udrželi druhé místo ligové tabulky s reálnou šancí zkomplikovat Varnsdorfu cestu za titulem.
SLŠ a SOŠS Šluknov si ziskem tří bodů ze tří utkání pojistil účast v bojích o ligového šampióna. Na vedoucí trio má však již nedostižnou ztrátu a své umístění tedy už nevylepší.
S naprosto stejnou bilancí jako Šluknovští odjížděli z Libouchce i hráči SK Dumbo Děčín, kteří před tímto turnajem měli pouze teoretickou šanci na posun do finálové čtyřky a to za předpokladu, že budou naplno bodovat a jejich konkurenti nezískají ani jeden bod. To se však nestalo a tak si „Dumbáci“ zahrají o páté až osmé místo.
Hezouni Děčín „A“ rovněž získali tři body za jednu výhru ovšem ze čtyř utkání a již před závěrečným turnajem základní části bylo jasné, že si zahrají o umístění ve spodní části tabulky.
Na tuto sezónu by nejradši rychle zapomněli hráči Las Žlebas Děčín. Jako jediní opět nebodovali, i když tentokrát odehráli vyrovnané mače, ale na body to nestačilo. A před nadstavbovou částí je jasné, že pověstného „Černého Petra“ již ze svých rukou nepustí a obsadí tak to nepopulární poslední místo.
O 1. – 4. místo budou hrát JK Trans Varnsdorf „B“, Autocentrum Jílové „B“, Transco Bohemia Děčín a SLŠ a SOŠS Šluknov.
O 5. – 8. místo si zahrají Benteler Rumburk, SK Dumbo Děčín, Hezouni Děčín „A“ a Las Žlebas Děčín
Mužem tohoto kola byl zvolen Jakub Beneš z Transco Bohemia Děčín a nejlepší střelce kola máme hned dva – šestigólové Michala Hučka z Autocentra Jílové „B“ a Jiřího Beránka z JK Trans Varnsdorf „B“.
Všechna utkání tohoto kola spolehlivě řídili rozhodčí J. Oborník, P. Sejkora, T. Červený a J. Prinz. Finálový turnaj se odehraje v sobotu 27.2.2016 od 9.00 hodin v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník