Zprávy

SC Stap Vilémov se po výborných výkonech odpoutal ode dna tabulky DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje

10.1.2016, 14:56 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Po vánoční přestávce se opět rozbíhá sálovkářský kolotoč v našem kraji. Jako první v roce 2016 zasáhli do svých bojů hráči DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje a to v sobotu 9.1.2016 v libouchecké sportovní hale.
Svou nadvládu nad krajskou soutěží prokazují borci Autocentra Jílové „A“, kteří opět nezaváhali, připsali si tři vítězství a s patnácti bodovým náskokem kralují extralize.
K výborným výkonům se nadechli sálovkáři SC Stap Vilémov, jež si domů odvezli stejně jako Jílovští plný počet devíti bodů a ode dna tabulky se odrazili na příčku osmou.
Bez porážky do nového roku vstoupili i hráči JK Trans Varnsdorf „A“. Sedm bodů za dvě výhry a remízu znamená posun z bramborové pozice na tu bronzovou.
Bumiko Děčín si rovněž o jedno místo polepšilo. Šest vybojovaných bodů zajistilo posun na druhou příčku.
Do horní poloviny tabulky zaručující boje o titul poskočila FC Louka Košťany ČOS, které k tomu stačil zisk čtyř bodů za vítězství, remízu a prohru.
Dvě mužstva si shodně z Libouchce odváží tři body za jednu výhru ve třech utkáních, což stačilo hráčům DeCe Computers Děčín a Metalliga Proreka CZ o.s Teplice k udržení sedmého resp. devátého místa.
Další dva týmy získaly v tomto kole pouhý bod za vzájemnou plichtu. Pro FC Veteráns Želenice to znamenalo propad ze stříbrného stupínku na čtvrtý a pro Turbo Děčín „A“ z osmého místa až na samé dno.
Sokol Bělá nevstoupil do nového roku zrovna úspěšně. Jako jediný z mužstev krajské soutěže nebodoval a klesl do druhé poloviny tabulky.
Mužem kola byl zvolen Jan Ruszó z SC Stap Vilémov a střelce turnaje máme hned dva Radka Rangla z Autocentra Jílové „A“ a Miroslava Kučeru z JK Trans Varnsdorfu „A“, kteří shodně nastříleli šest gólů.
Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí D. Uher, M. Šafra, Z. Mráz a J. Prinz. Následující kolo se odehraje v SOBOTU 6.2.2016 od 9.00 hod. ve VARNSDORFU!!!


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník