Zprávy

Své čtvrté vystoupení v DeCe Computers Extralize Ústeckého kraje hodnotí borci z Vilémova

22.12.2015, 14:30 | vložil: Václav Valštýn

Naši sálovkáři získali na 4. turnaji pouze 1 bod a zůstali na poslední příčce v tabulce!

Na čtvrtý letošní turnaj Krajské extraligy do Libouchce odjížděli naši sálovkáři s cílem získat nějaké body a posunout se v tabulce alespoň o dvě místa. Prakticky kompletní tým až na omluvené Čudu, Kučeru a Schejbala však dokázal ze třech klání vydolovat jen jeden bod za plichtu proti relativně silnému týmu FC Louka Košťany 1:1!!! Věřme, že se nám na dalších turnajích povede lépe, než na těch prvních čtyřech a že se brzy posuneme v tabulce výše, kde jsme léta před tím okupovali vždy jen a jen přední příčky.

Výsledky Vilémovských borců na 4. turnaji v Libouchci:

SC Stap Vilémov – FC Louka Košťany 1:1 (0:1) – naši borci proti zkušenému soupeři nehráli vůbec špatně, ale tři kýžené body to nepřineslo. Velká škoda. Branka: Ruszó

SC Stap Vilémov – FC Veteráns Želenice 0:3 (0:1) – v první půli byli naši borci silnému soupeři vyrovnaným sparingpartnerem, ale po vyloučení Ruszó jsme ve druhé půli dvakrát inkasovali a bylo po možnosti bodovat.
ŽK: 2x Ruszó + MK

SC Stap Vilémov – Sokol Bělá 1:4 (0:0) – s relativně slabším soupeřem jsme nedokázali dávat branky a díky dvěma slepeným dvouminutovkám nakonec vysoko podlehli. Branka: Vichterey R.

Kdo nás na tomto turnaji reprezentoval?
Němeček M. - Vichterey R., Vichterey M., Kozák M., Provazník F., Matulík M., Kolda J., Gall A., Ruszó J., Rybář I. a Stodola M.
Trenér: Vichterey Milan st. – nemocen, zastoupil jej A. Gall, vedoucí týmu: Matulík Fr. st.
Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník