Zprávy

Rezerva JK Trans Varnsdorf střídá tu Jílovskou na čele 1. Autocentrum Jílové ligy

13.12.2015, 18:46 | vložil: Václav Valštýn

1. Autocentrum Jílové liga měla v sobotu 12.12.2015 na programu již své čtvrté dějství, které se odehrálo v libouchecké sportovní hale.
V této části sezóny předvádějí skvělou formu hráči JK Trans Varnsdorf "B", kteří jako jediní byli v sobotu stoprocentní a všechna čtyři svá utkání vyhráli, což jim pomohlo na výsluní této ligy.
Své nejlepší vystoupení v soutěži předvedl v Libouchci nováček Benteler Rumburk. Taktéž měl na programu čtyři zápasy, v nichž vybojoval sedm bodů a svůj bodový účet více než zdvojnásobil.
I Hezouni Děčín "A" své bodové konto zdvojnásobili, když ze čtyř mačů získali šest bodů a výrazně se odpoutali od posledního místa.
Se stejným ziskem jako Hezouni odjížděli z libouchecké hali i sálovkáři Autocentra Jílové "B". Ti k tomu ovšem potřebovali jen tři utkání. Přesto museli Jílováci Varnsdorfským přepustit vedoucí pozici a ztrácejí na ně tři body.
Transco Bohemia Děčín v posledním vystoupení tohoto roku nezklamali a získali čtyři body ze tří utkání za výhru, remízu a porážku.
Dvě mužstva v sobotu vybojovala shodně tři body ze tří zápasů. SK Dumbu Děčín i SLŠ a SOŠS Šluknov to stačilo k udržení svých umístění na pátém respektive třetím místě.
Las Žlebas Děčín se v této sezóně příliš nedaří. Jako jediní nebodovali i když k tomu měli čtyři příležitosti a s pouhými šesti body uzavírají ligový peloton.
Mužem kola byl zvolen Pavel Hozák z Benteleru Rumburk a nejlepším střelcem kola byl Martin Žďánský z SLŠ a SOŠS Šluknov za sedm přesných zásahů.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí J. Prinz, Z. Mráz, M. Bouma a T. Červený. Následující kolo se odehraje již v novém roce a to 16.1.2016 od 9.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník