Zprávy

Vítězem finále Českého poháru Ústeckého kraje se stali hráči FC Veteráns Želenice

6.12.2015, 22:32 | vložil: Václav Valštýn

V nabitém sálovkářském kalendáři má své neotřesitelné místo i finále Českého poháru Ústeckého kraje, který se tentokrát hrál pod názvem „O pohár Jaroslava Roubíčka“. Již 23. ročník se odehrál v neděli 6.12.2015 a hostila jej sportovní hala v Libouchci.
Krajského finále poháru se zúčastnila pětice týmů z Ústeckého kraje – obhájce titulu Autocentrum Jílové, Bumiko Děčín, JK Trans Varnsdorf, FC Veteráns Želenice a FC Louka Košťany ČOS.
Tento pohárový turnaj vejde do historie jako jeden z nejdramatičtějších a nejvyrovnanějších. Hrálo se systémem každý s každým a tak každý bod byl nesmírně důležitý. V konečném zúčtování byl bodový rozdíl mezi vítězem a posledním týmem pouhé tři body.
Vítězem finále Českého poháru Ústeckého kraje „O pohár Jaroslava Roubíčka“ se poprvé v jeho historii stali hráči FC Vetráns Želenice se ziskem sedmi bodů, jež si tak zajistili účast v národním finále Českého poháru.
Stejný bodový zisk jako „Veteráni“ měli i sálovkáři Autocentra Jílové, ale o jejich stříbrných medailích rozhodl neúspěšný vzájemný souboj s Želenickými.
Bronz si odvážejí do Varnsdorfu borci tamního JK Trans s bilancí jedné výhry, dvou remíz a jedné prohry.
O umístění na čtvrtém a pátém místě rovněž rozhodl při rovnosti bodů vzájemný zápas mezi Bumikem Děčín a FC Louka Košťany ČOS, ze kterého lépe vyšli hráči Bumika.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Aleš Čermák z Autocentra Jílové a nejlepším brankářem byl zvolen Ladislav Trumpus z FC Louka Košťany ČOS.
K vysoké úrovni krajského finále poháru přispěli svými výkony i rozhodčí Jaroslav Oborník, Jaroslav Mareš a Michal Šafra.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník