Zprávy

Sálovkáři RAF Děčín Veteráns ligy naposledy v tomto roce změřili své síly

5.12.2015, 19:16 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

V sobotu 5.12.2015 začaly odvety v základní části RAF Děčín Veteráns ligy. 4. kolo se odehrálo v libouchecké sportovní hale. Zajímavostmi tohoto turnaje byly ty skutečnosti, že ani jedno z mužstev nebodovalo naplno a naopak ani jeden z týmů neodjel z Libouchce s prázdnou. Navíc se nám urodil rekordní počet nerozhodných utkání. Smírně se soupeři rozešli hned pětkrát.
Nejlépe se v tomto turnaji představil nováček soutěže Eurosport Teplice, který ze tří utkání vybojoval sedm bodů za dvě vítězství a jednu remízu, což mu výrazně pomohlo k posunu na třetí místo.
Velký favorit soutěže SK Jílové sice nepřišel o svou neporazitelnost, ale tentokrát se z výhry radoval jen jednou a dvakrát si body rozdělil se svými protivníky. Přesto svůj náskok v čele tabulky Jílovští nepatrně navýšili.
Největší konkurent Jílováků JK Trans Varnsdorf v Libouchci okusil od každého něco. Získal body čtyři ze tří zápasů za výhru, plichtu a porážku a v pohodě si drží stříbrnou pozici.
Se stejnou bilancí jako Varnsdorfští odjela domů i Nota-Slovanka Děčín, která pomalu stoupá veteránskou tabulkou. Prozatím jí patří pátý stupínek.
Sokol Bělá potvrdil pozici remízového krále této sezóny. V tomto turnaji plichtil ve všech třech svých odehraných utkání a celkem jich má na svém kontě již sedm.
Poprvé v tomto ročníku se radoval z výhry Tenis Proboštov, který měl na programu dvě utkání. V tom druhém prohrál, ale pomaloučku stahuje svou ztrátu na zbytek veteránského pelotonu.
Tříbodový úlovek v Libouchci zaznamenali i SK RAFani Děčín. Ti ale odehráli zápasy tři a drží sedmé místo.
Jen dvě mužstva se ve 4. kole neradovala z vítězství a navíc si připsala ze dvou mačů pouhý bod za vzájemnou remízu. Jednalo se o borce Rozbušky Boletice a Old Stars Ludvíkovice.
Mužem kola byl zvolen Martin Faflík z Nota-Slovanka Děčín a střelcem kola se stal Petr Studecký z Eurosport Teplice se čtyřmi přesnými zásahy.
Svou premiéru si odbyl mezi sálovkářskými rozhodčími Michal Trojan, který společně se svými kolegy Zdeňkem Mrázem a Dušanem Uhrem spolehlivě rozhodovali všechna utkání tohoto kola.
Následující kolo se odehraje v sobotu 23.1.2016 od 9.00 hodin v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník