Zprávy

Autocentrum Jílové "A" suverénně vede DeCe Computers Extraligu Ústeckého kraje

29.11.2015, 22:28 | vložil: Václav Valštýn

3. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje se odehrálo netradičně v neděli 29.11.2015 ve sportovní hale v Libouchci.
Každý z týmů v tomto turnaji vybojoval alespoň bod, ale stoprocentní bylo pouze Autocentrum Jílové „A“. Sezónou prozatím proplouvá suverénně a po třetím kole má plný počet 27 bodů. Ozdobou tohoto turnaje byl souboj právě Jílového s JK Trans Varnsdorf „A“, dvou aspirantů na extraligový titul, kde byli přeci jen o jeden gól šťastnější Jílováci.
Ode dna tabulky se pořádně odrazili hráči Sokola Bělá. Ziskem sedmi bodů za dvě vítězství a jednu remízu poskočili až na šestou pozici.
JK Trans Varnsdorf „A“ kromě zmíněné porážky s Jílovým zaznamenal ještě dvě výhry a taktéž si v tabulce polepšil, posunul se ze čtvrtého místa na stupínek stříbrný.
Se stejnou bilancí jako Varnsdorfští z Libouchce odjížděla i Louka Košťany ČOS. Jí to stačilo k udržení pátého místa, ale bodově se výrazně přiblížila medailovému umístění.
FC Veteráns Želenice rovněž udržely vydobyté pozice z předešlého kola. Jsou stále třetí, jako jeden z pouhých tří týmů v tomto turnaji neprohrály a zaznamenaly jedno vítězství a dvě plichty.
Posledním týmem, který se ve 3. kole radoval z výhry, bylo Turbo Děčín „A“. Turbo zvítězilo jednou a dvakrát odešlo ze hřiště po porážce se sklopenou hlavou.
Zbylá mužstva sbírala body již jen za remízy. Hned dvě zaznamenala Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, k tomu jednu prohru. Získané dva body Teplickým nepomohly vylepšit tabulkové postavení, ale z deváté příčky nemají bodově daleko místo šesté.
Další trio družstev veze z Libouchce jeden bod. Zvláště u Bumika Děčín je to velké překvapení, jelikož se propadlo pod stupně vítězů a výrazně si tak zkomplikovalo obhajobu mistrovského titulu. DeCe Computers Děčín jeden bod nezabránil v tabulkovém propadu ze šestého na osmé místo a SC Stap Vilémov rovněž klesl a to z osmé příčky na samé dno, ale druhá polovina extraligové tabulky je nesmírně vyrovnaná a určitě se zde pořadí bude po každém kole výrazně měnit.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Tomáš Jägr z JK Trans Varnsdorf „A“ a nejlépe se před brankami svých soupeřů orientoval Denis Egrt z FC Louka Košťany ČOS, který zaznamenal šest gólů.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí J. Oborník, P. Sejkora, D. Uher a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 19.12.2015 od 9.00 hod. opět v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník