Zprávy

SK Jílové poprvé ztratilo body!

14.11.2015, 20:20 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

V polovině základní části je již RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje. První půlka byla zakončena v sobotu 14.11.2015 v libouchecké sportovní hale.
Obhájce titulu a lídr průběžné tabulky SK Jílové poprvé v tomto ročníku ztratilo body za remízu s JK Trans Varnsdorf. Další dvě utkání však vyhrálo a pohodlně vévodí veteránské soutěži.
Stoprocentní byla v Libouchci dvě mužstva, která měla na programu jen dva zápasy, Sokol Bělá a Nota-Slovanka Děčín. Ta dokonce vůbec neinkasovala a sama vstřelila osm branek, Sokol lovil míč ze své sítě jednou a do černého mířil šestkrát.
Veteráni JK Trans Varnsdorf si udrželi neporanitelnost, když k již zmíněné plichtě s Jílováky přidali ještě jednu a jednou zvítězili.
Hráči Old Stars Ludvíkovice si splnili svou čtyřbodovou normu a jak se již stává zvykem, jednou vyhráli, jednou remízovali a jednou prohráli.
SK RAFani Děčín byli dalším týmem, který si v sobotu zahrál jen dvakrát a z haly odjížděl s polovičním úspěchem.
Tři body vybojovala i Rozbuška Boletice. Ta ale ze tří utkání, když k jedné výhře přidala dvě porážky.
Nedařilo se teplickým týmům. Nováček Eurosport Teplice i Tenis Proboštov po svých třech odehraných mačích odcházely z haly se sklopenou hlavou.
Mužem kola byl zvolen Karel Ženíšek z SK Jílové a kdo jiný než Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf by mohl být střelcem kola. Tentokrát za pět gólů.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí M. Bouma, Z. Mráz a J. Habada. Následující kolo se odehraje v sobotu 5.12.2015 od 9.00 hodin v Libouchci.Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník