Zprávy

Rezerva JK Trans poprvé v sezóně ztratila body

3.11.2015, 18:30 | vložil: Václav Valštýn

Poslední říjnový den – sobota 31.10.2015 byla mezi sálovkáři ve znamení 2. kola 1. Autocentrum Jílové ligy, které se uskutečnilo v libouchecké sportovní hale.
Stoprocentními byli v tomto turnaji hráči Autocentra Jílové „B“, kteří měli na programu tři utkání, v nichž zvítězili a dotahují se na vedoucí JK Trans Varnsdorf „B“. Ten poprvé v sezóně ztratil body, když jednou remizoval. Zbývající tři duely rozhodl ve svůj prospěch a vede ligovou tabulku.
Družstvem, které Varnsdorfským sebralo body, je SLŠ a SOŠS Šluknov. Jeho borci mají na úvod sezóny dobrou formu. V tomto turnaji kromě zmíněné plichty vybojovali ještě dvě výhry a vyhoupli se na bronzovou pozici.
I Transco Bohemia Děčín se v této sezóně ukazuje v dobrém světle. Tentokrát dvakrát zvítězilo a jednou odešlo ze hřiště poraženo právě v souboji o třetí místo se Šluknovem.
První body vyválčili sálovkáři Las Žlebas Děčín a bylo jich hned šest za dvě výhry. V dalších dvou mačích se ale museli sklonit před uměním svých soupeřů.
Posledním bodujícím týmem v tomto kole bylo SK Dumbo Děčín, které jednou zvítězilo a dvakrát prohrálo.
Na výkony z předchozího turnaje nenavázal nováček soutěže Benteler Rumburk, jemuž se nepodařilo ve čtyřech utkáních vybojovat ani jeden bod.
Kaňkou tohoto kola byla kontumace všech utkání týmu Hezouni Děčín „A“, který ke svým utkáním nenastoupil.
Mužem kola byl zvolen Pavel Vomáčka ze SLŠ a SOŠS Šluknov a nejlepším střelcem byl jeho týmový kolega Martin Žďánský s osmi přesnými zásahy.
Všechny duely s přehledem řídili rozhodčí Z. Mráz, J. Prinz, M. Šafra a J. Habada. Následující kolo se odehraje v sobotu 21.11.2015 od 9.00 hod. v Libouchci.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník