Zprávy

Po 2. kole RAF Děčín Veteráns ligy je stoprocentní již jen SK Jílové

24.10.2015, 19:54 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Slunečná sobota 24.10.2015 byla ve varnsdorfské sportovní hale svědkem 2. kola RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje. Zajímavostí tohoto kola je ta skutečnost, že ani jeden z týmů neodjížděl domů z prázdnou.
Jediným týmem, který ve Varnsdorfu vybojoval plný počet bodů, je SK Jílové, jež bez ztráty kytičky vévodí veteránské soutěži.
Na domácí palubovce se dařilo hráčům JK Trans Varnsdorf, kteří taktéž neprohráli, jen ke dvěma výhrám přidali i jeden nerozhodný výsledek a v tabulce jsou za Jílováky na druhé pozici.
Třetím týmem, který v tomto turnaji neprohrál, jsou Old Stars Ludvíkovice. Ve svých dvou odehraných utkáních jednou zvítězili a jednou se rozešli ze svým soupeřem smírně.
Čtyři body vybojoval i nováček soutěže Eurosport Teplice. Ten měl na programu tři zápasy, v nichž ochutnal od každého něco, tedy výhru, plichtu i porážku. Tento bodový příspěvek Teplickým stačí k umístění na třetí příčce.
Dva duely odehrála ve Varnsdorfu i Rozbuška Boletice. Ta byla posledním týmem, jež si připsal tři body za vítězství v utkání, v tom druhém však prohrál.
Remízovým králem se stává Sokol Bělá. Tentokrát plichtil dvakrát a celkem v soutěži již čtyřikrát. Ve třetím mači Bělá prohrála a tak si z Varnsdorfu odvezla dva body.
Hned trojice mužstev získala v tomto turnaji jediný bodík. Zatímco Tenis Proboštov odehrál zápasy dva, Nota-Slovanka Děčín a SK RAFani Děčín získali bod ze tří utkání.
Mužem kola byl zvolen Zdeněk Chaloupka z Nota-Slovanka Děčín a nejlepší střelce máme hned tři - čtyřgólové Václava Fišera a Tomáše Skotnicu oba z JK Trans Varnsdorf a Radek Rangl z SK Jílové.
Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí D. Uher, Z. Mráz a M. Bouma. Následující kolo se odehraje v sobotu 14.11.2015 v Libouchci s výkopem v 9.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník