Zprávy

Už i DeCe Computers Extraliga Ústeckého kraje byla zahájena

18.10.2015, 09:41 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Sobota 17.10.2015 byla ve znamení vstupu extraligových sálovkářů do nové sezóny. 1. kolo DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje se odehrálo ve Sportovní hale v Libouchci.
Obhájce titulu Bumiko Děčín vstoupilo do nového ročníku bez zaváhání a vybojovalo ve třech utkáních plný počet devíti bodů. Stejný vstup do soutěže měl i další z favoritů Autocentrum Jílové "A" a na bronzové pozici se usadil JK Trans Varnsdorf "A", který rovněž neprohrál, ale ke dvěma vítězstvím přidal jednu remízu a stejně jako v minulých sezónách bude aspirantem na krajský titul.
Radost z dobrého začátku mají jistě hráči DeCe Computers Děčín, jež si vezou z Libouchce šest bodů, když po dvou výhrách odešli ze hřiště jednou poraženi.
FC Veteráns Želenice okusili od každého něco, tedy vítězství, porážku i plichtu a se čtyřmi body se usadili ve středu tabulky.
Tandem z Teplicka - Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice a FC Louka Košťany ČOS shodně získal tři body. Jednou vyhrál a dvakrát se musel sklonit před uměním svých soupeřů.
Spokojenost určitě nezavládla v táborech Turba Děčín "A" a SC Stapu Vilémov. Jediný bod získaný za remízu ve vzájemném duelu jistě není důvodem k radosti. Ještě hůře se vedlo hráčům Sokola Bělá, kteří sice odehráli tři vyrovnaná utkání, ale se špatným koncem a tak v kolonce získaných bodů mají prozatím zapsanou nulu.
Mužem kola byl zvolen Vojtěch Kopta z FC Louka Košťany ČOS a toto kolo má hned dva nejlepší střelce - Jiřího Beránka z JK Trans Varnsdorf "A" a Tomáše Glöcknera z FC Louka Košťany ČOS, kteří se přesně trefili hned sedmkrát.
Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí J. Oborník, D. Uher a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 7.11.2015 ve Varnsdorfu s výkopem v 9.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník