Zprávy

41. sezónu sálovky v Ústeckém kraji odstartovali veteráni

3.10.2015, 18:50 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 3.10.2015 byla odstartována již 41. sezóna sálovky v Ústeckém kraji. A zahájili ji ti nezkušenější borci v RAF Děčín Veteráns lize Ústeckého kraje, jež hostila libouchecká sportovní hala. Jak je již v posledních letech zvykem, opět se nám veteránský peloton rozšířil. Tentokrát se přihlásil do soutěže teplický tým Eurosport a tato liga má devět mužstev.
Zmíněný Eurosport Teplice společně s dalšími dvěma týmy, které měly na programu jen dvě utkání - obhájce titulu SK Jílové a JK Trans Varnsdorf, vykročily do nového ročníku nejlépe a byly v obou utkáních stoprocentní.

Sokol Bělá rovněž vstoupil do soutěže bez prohry, jenže ze tří utkání zvítězil jen v jediném a ve zbylých dvou se ze svými soupeři rozešel smírně.
SK RAFani Děčín si hned v úvodu sezóny okusili od každého něco, tedy výhru, prohru i plichtu, a pohodlně se usadili uprostřed tabulky.
Se shodnou bilancí odjížděli z Libouchce dvě mužstva Nota-Slovanka Děčín a Old Stars Ludvíkovice , která dvakrát remizovala (z toho jednou ve vzájemném souboji) a jednou se musela sklonit před uměním svého protivníka.
Posledním týmem, který v tomto kole bodoval, byla Rozbuška Boletice za jeden nerozhodný duel a dva prohrané.
Tenis Proboštov nevstoupil do soutěže tou správnou nohou, když všechny tři své zápasy prohrál.
Mužem kola byl zvolen Jan Miškovic z nováčka soutěže Eurosport Teplice a střeleckou formu z loňské sezóny neztratil Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf, opět nastřílel nejvíce gólů ze všech zúčastněných - tentokrát pět.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí D. Uher, Z. Mráz a J. Prinz. Následující kolo se odehraje v sobotu 24.10.2015 od 9.00 hod. ve Varnsdorfu.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník