Zprávy

Představujeme Vám nový tým RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje

6.9.2015, 17:45 | vložil: Václav Valštýn

RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje se v nadcházející sezóněrozšíří o další tým - Eurosport Teplice. Chtěl jsem Vám tento nový tým představit, proto jsem oslovil jeho vedoucího Jana Sýhoru, aby mi odpověděl na pár otázek.Můžeš nám svůj tým trošku blíže představit?
Eurosport Teplice založil v r.1996 Richard Haleš tč. náš prezident klubu. Začali jsme hrát Teplickou ligu sálové kopané. V roce 2004-2005 v 19.ročníku a posledním ročníku Teplické ligy jsme tuto soutěž vyhráli. A poté jsme hráli Krajskou ligu. V jednom z ročníků jsme skončili druzí za Radobýlem Litoměřice a dostali možnost startovat na Mistrovství republiky v sálové kopané. Kde jsme neuspěli a skončili šestí.Hrál tvůj tým nějakou jinou odnož futsalu nebo malou kopanou?
Od roku 2010 jsme začali opět hrát Teplickou ligu, ale ve futsalu.Má tvoje mužstvo nějakou sálovkářskou zkušenost nebo je naprostým nováčkem?
Hrajeme již 19 let ))Jak jsi se o sálovce v Ústeckém kraji dozvěděl?
Hledali jsme nějakou soutěž pro starší a pokročilé a Veteránská liga je pro nás nejblíže.Dáváš si před premiérovou sezónou v sálovce nějaké sportovní cíle?
Cíle máme pořád stejné. V klidu a v pohodě si zahrát fotbálek a pak si dát pár pivek.))Děkuji za rozhovor a přeji Tvému týmu hodně štěstí a úspěchů ve veteránské soutěži.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník