Zprávy

Memoriál J. Racka ovládlo Bumiko Děčín

29.3.2015, 18:34 | vložil: Václav Valštýn

Již po jedenácté sálovkáři v Děčíně zakončují sezónu Memoriálem Jiřího Racka, který pořádají borci z Rangers Želenice společně s Krajským štábem České federace sálového fotbalu Ústeckého kraje v čele s jeho předsedou panem Jiřím Jedličkou.
Šest týmů složených z bývalých, současných a věřme, že i budoucích sálovkářů různého věku, se utkalo systémem každý s každým. Turnaje se zúčastnila mužstva Autocentrum Jílové, Bumiko Děčín, FC Veteráns Želenice, Turbo-Cizina Děčín, ŽŽB Děčín a pořádající Rangers Želenice.
V memoriálu o výsledky rozhodně nešlo. Nad zarputilými výrazy sálovkářů převládaly úsměvy, osobních soubojů i faulů ubylo, do popředí se prodrala radost ze hry i ze setkání a čas si popovídat s hráči jiných týmů, na což není během sezóny moc času.
Bumiko Děčín prošlo turnajem bez zaváhání a s plným bodovým ziskem Memoriál Jiřího Racka vyhrálo. Druhé místo obsadilo Autocentrum Jílové, jež výjma utkání s Bumikem ty ostatní vyhrálo. O bronzu rozhodovalo celkové skóre, jelikož FC Veteráns Želenice i Turbo-Cizina Děčín měli stejný bodový zisk a jejich vzájemný duel skončil remízou. To měli lepší Veteráni, proto se radují ze třetí příčky. Turbo-Cizina je „bramborová“. Rangers Želenice vyhráli v boji o pátou pozici nad ŽŽB Děčín, kteří tedy uzavřeli memoriálovou tabulku.
Před vyhlášením výsledků promluvil ke všem zúčastněným syn Jiřího Racka, taktéž Jirka, aby poděkoval všem za účast a předvedené výkony, kterými vzdali hold jeho otci, a ujal se společně s Jiřím Jedličkou předávání cen kolektivům i jednotlivcům.
Pohár pro nejlepšího střelce turnaje si odnesl Zdeněk Michalec z Autocentra Jílové za sedm vstřelených branek a nejlepším brankářem byl zvolen Roman Klabeneš z Rangers Želenice.
K pohodovému průběhu celého turnaje přispěli i rozhodčí D. Uher, Z. Mráz a J. Prinz, kteří odpískali všechna utkání.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník