Zprávy

Memoriál L. Romanovského a F. Cipra

22.3.2015, 22:13 | vložil: Václav Valštýn

V sobotu 21.3.2015 se ve Sportovní hale v Libouchci uskutečnil šestý ročník Memoriálu L. Romanovského a F. Cipra, který hrají mužstva složená z veteránů starších čtyřiceti let. Turnaje se zúčastnila mužstva SK Jílové, SK Rafani Děčín, Sokol Bělá, JVŠ Děčín a JK Trans Varnsdorf.
Jednoznačným vítězem se stal tým JVŠ Děčín, který během celého turnaje nezaváhal, neztratil ani jeden bod a navíc nedostal od svých soupeřů jediný gól.
Memoriál se vydařil i SK Rafani Děčín, jež mimo utkání s JVŠ všechny mače vyhrál a z Libouchce si po zásluze odváží stříbrné medaile.
Borci z SK Jílové měli v turnaji padesátiprocentní bilanci. Dvakrát vyhráli a měli i stejný počet porážek, což Jílovákům stačilo ke třetí příčce.
Těsně pod stupni vítězů zůstali veteráni JK Trans Varnsdorf, kteří jednou zvítězili a třikrát odešli ze hřiště poraženi. Bez bodu a na konci turnajové tabulky tentokrát uvízli hráči Sokola Bělá.
Nutno podotknout, že o výsledky v tomto turnaji ani tak nešlo. Spíše se setkali hráči i bývalí hráči, kteří již mistrovské soutěže nehrají, aby si společně zahráli a zavzpomínali a uctili památku L. Romanovského a F. Cipra.
Nejlepším střelcem turnaje se stal Petr Holík z SK Rafani Děčín za sedm přesných zásahů, nejlepším brankářem byl po zásluze vyhlášen Radek Rangl z JVŠ Děčín, který nedostal během turnaje ani jeden gól, a nejstarším hráčem turnaje byl Mirek Kadlec ze Sokola Bělá, jemuž by nikdo nehádal 64 let.
Všechna utkání řídili a k pohodovému průběhu turnaje přispěli rozhodčí D. Uher., Z. Mráz a J. Prinz.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník