Zprávy

1. Autocentrum Jílové liga finišovala

15.3.2015, 22:34 | vložil: Václav Valštýn

Sálovkářům v Ústeckém kraji začínají fotbalové prázdniny. Poslední soutěží, kde bylo potřeba rozluštit všechny otazníky, byla 1. Autocentrum Jílové liga. Její poslední kolo se odehrálo v neděli 15.3.2015 v libouchecké sportovní hale.
Již s předstihem bylo jasné, že soutěž vyhraje JK Trans Varnsdorf „B“, ale za ním byla situace velmi zajímavá. Mužstva Sokol Bělá i Lesní bezpečnost Šluknov měla na svém kontě stejný bodový zisk a ani v posledním turnaji ve svých dvou utkáních nezaváhala a připsala si dalších šest bodů. Tedy o pořadí na druhém a třetím místě musely rozhodnout vzájemné zápasy mezi těmito týmy, v nichž byla lepší Bělá a nováčci ze Šluknova ve své premiérové sezóně berou skvělý bronz.
Dalším stoprocentním mužstvem v tomto kole bylo Autocentrum Jílové „B“ a díky šesti vybojovaným bodům se vyhouplo na čtvrtý stupínek.
SK Dumbo Děčín mělo na programu jediné utkání, ve kterém vyhrálo a vylepšilo své konečné pořadí. Je sedmé.
Tři body odvezl z Libouchce i Las Žlebas Děčín, ovšem ze dvou mačů a v pohodě si udržel deváté místo.
Hned kvarteto týmů získalo ze dvou zápasů jediný bodík. Rezerva JK Trans Varnsdorf o celkovém triumfu rozhodla již v předchozích kolech, takže tento turnaj dohrávala spíše s povinnosti. Transco Bohemia Děčín si svou šestou pozici rovněž udrželo. Tullamore Dew Děčín jediný získaný bod nepomohl k posunu ze dna tabulky a Děčín – Nota přepustila sedmou příčku Dumbu a v celkovém pořadí kleslo na osmé místo.
Dvě družstva v závěrečném kole nebodovala. Turbo Děčín „B“ ve svém jediném naplánovaném zápase prohrálo a propadlo ze stříbrné pozice až na pátou. Hezouni Děčín „A“ hráli utkání dvě a byť obě prohráli, udrželi desátou příčku.
Mužem kola byl zvolen David Hlinka z Lesní bezpečnosti Šluknov a střelcem kola se stal Michal Huček z Autocentrum Jílové „B“ se šesti přesnými zásahy.
Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí J. Oborník, Z. Mráz a P. Sejkora. Slavnostní vyhlášení se uskuteční ve čtvrtek 9.4.2015 od 17.00 hod. v restauraci na hřišti SA Děčín (bývalý Řezuz).


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník