Zprávy

Tento ročník RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje je u svého konce

7.3.2015, 20:15 | vložil: Václav Valštýn

Druhou sálovkářskou soutěží, která již doběhla do cíle, je RAF Děčín Veteráns liga Ústeckého kraje. Její poslední díl se uskutečnil v sobotu 7.3.2015 ve varnsdorfské sportovní hale.
Finálové kolo ráno začalo zápasy o umístění na pátém až osmém místě. SK Rafani Děčín nenechali nikoho na pochybách, že jim právem patří pátá pozice, když se jim na poslední chvíli nepodařilo proniknout do bojů o titul. Vyhráli všechna tři svá utkání a své soupeře nechali daleko za sebou. Poprvé v sezóně si užili dvě vítězná utkání v jednom turnaji veteráni Old Stars Ludvíkovice, ale na lepší než sedmé místo jim to nestačilo. Rozbuška Boletice si v poklidu udržela šesté místo a již před tímto turnajem bylo jasné, že černého Petra v tomto ročníku drží hráči Tenisu Proboštov, kteří ani ve finálovém turnaji nepřekročili svůj stín a odjeli z Varnsdorfu bez bodu.
Ta správná finálová bitva začala asi hodinu před sobotním polednem. SK Jílové nenechalo nikoho na pochybách, že vítězný pohár je ve správných rukou, všechny tři své zápasy vyhrálo a s úctyhodnou bilancí 22 výher a pouhých dvou porážek obhájilo veteránský titul v Ústeckém kraji. Za to boje o druhé až čtvrté místo byly nesmírně zajímavé, jelikož mužstva JK Trans Varnsdorf, Nota-Slovanka Děčín i Sokol Bělá měla před tímto turnajem shodný počet bodů. A ve finále se stala neuvěřitelná věc. Tyto tři týmy své utkání s Jílováky prohrály a pak jednotlivé mače mezi sebou zplichtily, což v celkovém součtu znamenalo, že o pořadí na druhém až čtvrtém místě rozhodovala minitabulka z utkání odehraných mezi „Jékáčky“, Notou-Slovankou a Sokolem. V tomto kritériu měla nejlepší bilanci Nota-Slovanka Děčín a slaví tak stříbrné medaile. Bronz získal Sokol Bělá a pověstná brambora zbyla na JK Trans Varnsdorf.
Vítězem RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje se stalo SK Jílové. Gratulujeme!!!
Mužem kola byl zvolen Karel Ženíšek z SK Jílové a střelcem kola se stal se šesti brankami Martin Kořínek z SK Rafani Děčín.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí D. Uher, Z. Mráz a P. Sejkora. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskuteční ve čtvrtek 9.4.2015 od 17.00 hodin v restauraci SA Děčín.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník