Zprávy

JK Trans Varnsdorf "B" vítězem 1. Autocentrum Jílové ligy

1.3.2015, 11:29 | vložil: Václav Valštýn

1. Autocentrum Jílové liga se blíží do finiše. Poslední únorovou sobotu měla na programu již své sedmé pokračování v libouchecké sportovní hale. Toto kolo bylo plné zajímavých utkání a překvapivých výsledků. A máme již rozluštěnou první tajenku. Vítězem první děčínské ligy sálovkářů se stal JK Trans Varnsdorf „B“, který v této části sezóny prokazuje nejlepší formu. I v tomto turnaji se Varnsdorfským dařilo ze všech týmů nejlépe, když ze svých tří odehraných utkání vybojovali sedm bodů a s jedenácti bodovým náskokem mají před posledním kolem jistotu, že jim již nikdo z jejich pronásledovatelů z rukou nevytrhne pohár pro vítěze ligy.
Jediným stoprocentním týmem tohoto turnaje byla Lesní bezpečnost Šluknov. Ta však měla na programu pouze dva zápasy, které vyhrála a výrazně se přihlásila do bojů o medaile. Společně s Turbem Děčín „B“ a Sokolem Bělá mají stejný počet bodů a právě mezi těmito týmy se rozhodne o pořadí na druhém až čtvrtém místě.
Dalším týmem, který v tomto kole zaznamenal dvě výhry, bylo Autocentrum Jílové „B“, k tomu přibyla jedna porážka, jež pravděpodobně Jílovské vyřadila ze hry o stříbro a bronz. Jílové ztrácí na „bednu“ již pět bodů a jeho šance na jednu z medailí je spíše teoretická.
Se stejnou bilancí jako Autocentrum odjížděli z Libouchce borci z Las Žlebas Děčín, jejichž forma se v posledních kolech zvyšuje, stejně tak i jejich bodové konto, které jim výrazně pomohlo k úniku ze sestupového pásma.
Dobrou formu taktéž prokazují hráči Transco Bohemia Děčín. Ti měli na programu pouhá dvě utkání. Za vítězství a remízu brali čtyři body, ale díky skvělé obraně neobdrželi ani jednu branku.
I Turbo Děčín „B“ získalo čtyři body, ale ze tří zápasů. Turbo sice drží druhé místo, jenže má odehráno o jeden zápas více, než jeho nejbližší konkurenti, což mu snižuje šance na zisk některé z medailí.
Dalšímu z aspirantů na medailové umístění Sokolu Bělá se podařilo vybojovat tři body ve třech utkáních. I Děčín – Nota brala tři body, avšak jen ze dvou zápasů a v posledním kole se bude snažit o vylepšení své pozice v horní polovině tabulky.
Hezounům Děčín „A“ se nepodařilo v tomto kole vyhrát, ale poraženi byli pouze jednou v dalších dvou utkáních se o body podělili se svými soupeři. Dva získané body pomohly Hezounům k drobnému navýšení náskoku na poslední Tullamore Dew Děčín. To získalo jediný bod právě ve vzájemném souboji s Hezouny, další dva mače prohrálo, ale přesto jeho šance na opuštění dna tabulky je v posledním kole ještě velká.
Jediným týmem, který v tomto kole nebodoval, je SK Dumbo Děčín, jež zaznamenalo ve vyrovnané tabulce největší propad z pátého na osmé místo.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Jindřich Mikl z Transco Bohemia Děčín a střelecké kopačky si nasadil Jakub Zadina z JK Trans Varnsdorf „B“, jež rozvlnil síť v brankách soupeřů hned šestkrát.
Všechna utkání s přehledem řídili rozhodčí Z. Mráz, J. Oborník, M. Šafra a J. Prinz. Poslední kolo se uskuteční v NEDĚLI 15.3.2015 od 8.00 hod. v Libouchci.Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník