Zprávy

Rezerva JK Trans Varnsdorf zvyšuje svůj náskok v čele 1. Autocentrum Jílové ligy

7.2.2015, 21:59 | vložil: Václav Valštýn

První únorová sobota měla naplánováno dle sálovkářského kalendáře 6. kolo 1. Autocentrum Jílové ligy ve varnsdorfské sportovní hale. K vidění byla kvalitní sálovka, zajímavé duely a překvapivé výsledky.
Stoprocentně využil domácího prostředí JK Trans Varnsdorf „B“, jenž ve třech svých odehraných utkáních nezaváhal, získal plný počet devíti bodů a ještě si solidně zastřílel. Jékáčka si tak upevnila vedoucí pozici.
Plný počet bodů získal i Sokol Bělá, který měl na programu pouze dva zápasy. Šest získaných bodů pomohlo Sokolu k posunu na stříbrný stupínek.
Dvě vítězství zaznamenalo i Transco Bohemia Děčín, k tomu jednu porážku. I Transco pomalu stoupá tabulkou a po tomto turnaji je sedmé.
Dvojice týmů ve třech utkání získala čtyři body. Týmy Autocentrum Jílové „B“ a Lesní bezpečnost Šluknov vyhrály, prohrály a ve vzájemném zápase remizovaly, což byla jediná „plichta“ tohoto kola.
Hned pětice týmů si z Varnsdorfu odvezla tři body za jeden vyhraný mač. Las Žlebas Děčín a Hezouni Děčín „A“ k tomu potřebovaly dva duely a drží si své tabulkové pozice. Turbo Děčín „B“, SK Dumbo Děčín a Tullamore Dew Děčín své tři bodíky vybojovaly ve třech utkáních. A každému z tohoto tria získané body pomohly jinak. Dumbo se díky nim posunulo ze šesté na pátou příčku, Tullamore je stále na chvostu ligového pelotonu a rezerva Turba klesla ze stříbrné na bronzovou pozici.
Jediným týmem, který v tomto kole nebodoval, je Děčín – Nota. Ve vyrovnané tabulce to znamenalo propad z pátého na osmé místo.
Mužem kola byl zvolen Jakub Zadina z JK Trans Varnsdorf „B“ a nejpřesnější mušku měl Stanislav Vlček z Autocentra Jílové „B“, který se trefil pětkrát.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí J. Prinz, M. Šafra, D. Uher a Z. Mráz. Následující kolo se odehraje v sobotu 28.2.2015 v Libouchci s výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník