Zprávy

SK Jílové má v čele RAF Děčín Veteráns ligy náskok již 18 bodů

25.1.2015, 16:57 | vložil: Václav Valštýn

Páté kolo měli na programu v sobotu 24.1.2015 v libouchecké sportovní hale sálovkáři RAF Děčín Veteráns ligy Ústeckého kraje. A na obou pólech tabulky máme jistotu, že ještě před posledním kolem základní části mužstva zde umístěná již nemohou své pozice opustit. Tedy SK Jílové má na prvním místě osmnácti bodový náskok a poslední Tenis Proboštov má ztrátu na tým před sebou čtrnáct bodů.
V pátém kole musíme vyzdvihnout výkon borců z Rozbušky Boletice, kteří ve třech svých utkáních nezaváhali, získali cenných devět bodů a rozhodně ještě nevzdávají boj o finálovou čtveřici.
SK Jílové opět předvedlo výkony hodné titulu mistra republiky v této kategorii, který již dva roky drží ve své moci, a s luxusním náskokem vévodí veteránské lize.
SK Rafani Děčín rovněž chtějí bojovat ve finálové čtyřce a svému snu se přiblížili sedmy získanými body ze čtyř utkání.
Remízovým králem je mezi veterány mužstvo Old Stars Ludvíkovice. V tomto kole „plichtili“ dvakrát, k tomu přidali po jedné výhře i porážce. I když Ludvíkovičtí překonali své bodové maximum na turnaj v této sezóně a místo obligátních čtyř bodů jich získali pět, mohou se do finálové čtveřice dostat už spíše teoreticky.
Nota – Slovanka Děčín rovněž ochutnala od každého něco, tedy vítězství, nerozhodný výsledek i prohru a čtyři vybojované body ji udržely na bronzovém stupínku.
Stříbrný tým veteránské ligy JK Trans Varnsdorf získal pouze tři body ze čtyř zápasů, což mu sice stačilo k udržení své pozice, ale výrazně si zkomplikoval boj o titul.
I Sokol Bělá získal tři body, ale jen ze tří duelů a stále se drží ve hře o postup do finálové čtyřky. Z hlediska postupu do bojů o titul bude nadcházející šesté kolo nesmírně zajímavé.
Jediným týmem, který v tomto turnaji nebodoval, je Tenis Proboštov, jemuž se nedaří pravidelněji bodovat a zdá se, že je o posledním místě rozhodnuto.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Josef Starý z Noty – Slovanky Děčín a střelcem kola není nikdo jiný než Václav Fišer z JK Trans Varnsdorf, tentokrát za 6 přesných tref.
Všechna utkání spolehlivě řídili D. Uher, V. Sejk a J. Habada. Následující kolo se odehraje v sobotu 14.2.2015 v Libouchci s tradičním výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník