Zprávy

Rezerva JK Trans Varnsdorf stále v čele 1. Autocentrum Jílové ligy

18.1.2015, 17:19 | vložil: Václav Valštýn

Pátým kolem začala odvetná část 1. Autocentrum Jílové ligy. Jako již tradičně tento turnaj hostila sportovní hala v Libouchci a to v sobotu 17.1.2015.
Výborný vstup do této části soutěže předvedlo Transco Bohemia Děčín, které vybojovalo sedm bodů za dvě vítězství a jednu remízu. Transco ještě nevzdává boj o přední umístění, jež není vzhledem k velmi vyrovnané tabulce nereálné.
Jediným týmem se stoprocentním bodovým ziskem bylo Autocentrum Jílové „B“. To mělo na programu dva duely a oba vyhrálo. I Jílovští hlásí útok na přední pozice.
Sokol Bělá je dalším z týmů, které v tomto turnaji nepoznaly hořkost porážky. Přesto se radoval z výhry pouze jednou a dvakrát se rozešel se svým protivníkem smírně. Pět získaných bodů pomohlo Sokolům k posunu na bronzový stupínek.
Lídr tabulky JK Trans Varnsdorf „B“ měl stejně jako Jílováci na programu dva mače, přesto si svou pozici udržel díky jedné výhře a zejména remíze s druhým v pořadí Turbem Děčín „B“. I to si odváží z Libouchce čtyři body, ale ze tří zápasů, což nahrává Varnsdorfským k bodovému úniku v nadcházejících kolech.
Shodnou bilanci jako Turbo měla v tomto turnaji i Děčín – Nota, jež si díky získaným čtyřem bodům v tabulce polepšila o jednu příčku a je pátá.
Hned čtveřice týmů ze tří utkání jednou vyhrála a dvakrát odešla ze hřiště poražena. Lesní bezpečnosti Šluknov tří bodový zisk nestačil k udržení třetího místa a klesl na bramborovou pozici. I SK Dumbo Děčín si o jednu pozici pohoršilo a po pátém kole okupuje šestou příčku. Las Žlebas Děčín si díky třem vybojovaným bodům své deváté místo udržel a jediným týmem, kterému tři body pomohly k vylepšení svého postavení, jsou Hezouni Děčín „A“, jež opustili poslední příčku a jsou desátí.
Jediným mužstvem, které v tomto turnaji nebodovalo, je Tullamore Dew Děčín a propadlo se tak na chvost ligového pelotonu.
Mužem kola byl tentokrát zvolen Ota Petrů z Hezouni Děčín „A“ a střelecké kopačky si nasadil Martin Žďánský z Lesní bezpečnost Šluknov, který rozvlnil síť v brance hned osmkrát.
Všechna utkání spolehlivě řídili J. Oborník, Z. Mráz, P. Sejkora a J. Habada. Následující kolo se odehraje opět v Libouchci a to v sobotu 7.2.2015 s tradičním výkopem v 8.00 hod.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník