Zprávy

Střídání na čele DeCe computers Extraligy Ústeckého kraje

11.1.2015, 15:07 | vložil: Václav Valštýn

Jako první ze všech sálovkářů v našem regionu zasáhli do bojů v roce 2015 hráči DeCe Computers Extraligy Ústeckého kraje a to v sobotu 10.1.2015 v libouchecké sportovní hale.
Výborný vstup do nového roku předvedlo Autocentrum Jílové „A“, které ve čtyřech utkáních vybojovalo maximální počet dvanácti bodů a vyhouplo se na čelo extraligové tabulky.
Stoprocentní bodový zisk vybojoval i JK Trans Varnsdorf „A“, ten však měl na svém programu pouze tři utkání. Devět bodů bohatě stačilo k udržení bronzové příčky, ale na vedoucí duo se Varnsdorfští dívají z uctivé vzdálenosti.
Ani Bumiko Děčín neodehrálo špatný turnaj. Ve čtyřech utkáních získalo devět bodů, ale vedoucí pozici muselo o jeden bod přepustit Jílovským.
S bilancí dvou výher a dvou porážek zahájilo rok 2015 Turbo Děčín „A“ a posunulo se ze sedmého na šesté místo. Boj o postup do finálové čtyřky bude ještě nesmírně zajímavý, neboť mužstva na čtvrtém až sedmém místě jsou seřazena v pouhém jednom bodě.
Čtvrtou pozici prozatím drží Metalliga Proreka CZ o.s. Teplice, která v pátém kole získala tři body ze čtyř odehraných utkání. Stejný počet bobů získalo i DeCe Computers Děčín, jemuž k této porci stačilo o zápas méně.
Nebodovala dvojice týmů - FC Veteráns Želenice, které díky tomuto špatnému kolu přepustily Teplickým místo ve finálové čtyřce, a SC Stap Vilémov, jež marně hledá svojí výbornou formu z minulé sezóny.
Mužem kola byl zvolen Aleš Čermák z Autocentra Jílové „A“ a střelcem kola se stal jeho týmový kolega Zdeněk Michalec za sedm přesných zásahů.
Všechna utkání spolehlivě řídili rozhodčí D. Uher, J. Prinz, Z. Mráz a M. Šafra. Následující kolo se odehraje v sobotu 31.1.2015 v Libouchci s tradičním výkopem v 8.00 hodin.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník