Zprávy

Vítězem krajského poháru Autocentrum Jílové

7.12.2014, 18:31 | vložil: Václav Valštýn zobrazit foto

Druhou adventní neděli měli sálovkáři v našem regionu na programu finále krajského kola Českého poháru v sálové kopané Ústeckého kraje, který se konal pod záštitou primátorky města Děčína paní Marie Blažkové. Letos se konal již 22. ročník krajského poháru a zúčastnily se ho čtyři týmy – obhájce titulu Bumiko Děčín, Autocentrum Jílové, JK Trans Varnsdorf a FC Veteráns Želenice.
Po roční pauze si pohárovou korunu posadili na hlavu hráči Autocentra Jílové, kteří v bojích se svými soupeři nezaváhali a po zásluze se radují z vítězství. O pořadí na dalších místech rozhodovalo celkové skóre, jelikož všechna tři mužstva měla stejný bodový účet. Stříbro si nakonec odvezl domů JK Trans Varnsdorf, bronz FC Veteráns Želenice a bez medaile a bez obhajoby skončilo Bumiko Děčín.
Nejlepšími střelci se stali za čtyři trefy do černého Patrik Hrma z Bumika Děčín a Aleš Čermák z Autocentra Jílové. Nejlepším brankářem byl zvolen Zdeněk Pekař z Autocentra Jílové.
Závěrem nutno podotknout, že vítězstvím v krajském poháru si Autocentrum Jílové zajistilo právo účasti v národním finále, které se uskuteční nejspíš někdy v březnu 2015. Přesný datum a místo konání ještě není znám.


Zpět
DeCe COMPUTERS, s.r.o. Autocentrum Jílové RAF Děčín Týdeník princip Děčínský deník Rádio Blaník